13.02.2014. 16:07

Trošu pacēlāja līnija apstājās tehnisku iemeslu dēļ, un olimpisko spēļu viesi pusotru stundu atradās vagoniņos jeb gondolās, līdz nokļuva savā galamērķī, liecina mūsu rīcībā esošā informācija. Salūzusī trošu līnija tika apstādināta, un liela daļa cilvēku uz distanču slēpošanas sacensībām bija spiesti mērot palielu gabalu kājām.

Uz savas ādas situāciju, kad ilgu laiku jākarājas augstu gaisā virs aizas, izbaudīja arī Latvijas olimpiskās delegācijas preses sekretāre Marita Vilciņa un viens no Latvijas žurnālistiem, kuri no skeletona sacensībām devās uz slēpošanu. Viņu iestrēgušajā gondolā kopā atradās 21 cilvēks, no kuriem liela daļa devās uz distanču slēpošanas sacensībām. Arī citās gondolās bija paliels skaits olimpisko viesu.

Notikušā aculiecinieki atzina, ka sajūtas ir interesantas, taču otru reizi viņi šādu notikumu piedzīvot tomēr nevēlētos.

Nelielas problēmas radās arī citai trošu pacēlāju līnijai, kura arī veda uz «Lauru», taču tajā vagoniņi apstājās uz krietni mazāku laiku - vispirms uz vienu, bet otrajā reizē uz divām minūtēm.

Jau ziņots, ka Soču olimpisko spēļu transporta sistēmā kalnos ļoti nozīmīgi ir tieši trošu pacēlāji. Īpaši izdevīgi pacēlāji ir, ja jāsteidzas no «Lauras» uz kamaniņu un bobsleja trasi «Sanki». Ar autobusu šā ceļa mērošanai nepieciešamas aptuveni 50 minūtes vai stunda, bet, izmantojot trīs dažādu pacēlāju sistēmu, to pašu attālumu pa taisno var pievarēt aptuveni pusstundas laikā. Tieši šajā līnijā notika starpgadījums.OZO Daiļslidošanas klubs, SIA Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties