18.02.2014. 16:25
Latvijas hokeja izlase Soču olimpisko spēļu "play-off" kārtas mačā šodien tiekas ar pērnā pasaules čempionāta sudraba medaļu ieguvēju Šveici. "Play-off" kārtas mačs starp Latviju un Šveici sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika. Cīņu...

"Play-off" kārtas mačs starp Latviju un Šveici sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika. Cīņu tiešraidē translēs kanālā "Viasat Sport Baltic" (VSB), kanālā "TV3" un virszemes bezmaksas kanālā "Re:TV".

LHF ziņo, ka vārtus svarīgajā spēlē sargās Edgars Masaļskis, kurš abu komandu pirmajā tikšanās reizē nodemonstrēja iespaidīgu sniegumu, atvairot 38 no 39 metieniem. Netiks pieteikti uzbrucēji Armands Bērziņš un Juris Štāls, kā arī trešais vārtsargs Ervīns Muštukovs.

Šīs abas komandas savā starpā tikās jau šo olimpisko spēļu apakšgrupu turnīra pirmajā mačā, kur Latvija piedzīvoja nelaimīgu zaudējumu ar 0:1, vienīgos vārtus ielaižot vien 7,9 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Turpinājumā Latvija ar 2:4 piekāpās Čehijai, bet pēc tam ar 3:5 sīvā duelī atzina Zviedrijas pārākumu. Līdz ar to Latvija trīs mačos neizcīnīja nevienu punktu un C apakšgrupā palika pēdējā, ceturtā.

Trīs grupu uzvarētājas un labākā otrās vietas ieguvēja uzreiz garantēja vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas turnīra komandas savā starpā sadalīs atlikušās četras vietas ceturtdaļfinālā. Vienības rangā tika sarindotas pēc to vietas apakšgrupā, punktu skaita, vārtu attiecības un gūto vārtu skaita.

Latvija rangā atradās 11.vietā, labākas vārtu attiecības dēļ apsteidzot tikai Norvēģiju, kamēr Šveice rangā bija sestā.

Latvijas un Šveices dueļa uzvarētājs trešdien ceturtdaļfinālā tiksies ar Kanādu. Pusfināli norisināsies 21.februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23.februārī.