23.01.2017. 18:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Daiļslidošana Latvijā ir mazāk populāra, tomēr panākumi starptautiskā līmenī uzreiz piesaista interesi, pastāstīja Lepina-Lāce. Piemēram, pēc Angelinas Kučvaļskas pērn iegūtās 4.vietas Eiropas čempionātā slidotgribētāju skaits uzreiz pieaudzis. 

Tomēr Rīgā daiļslidotājiem ir problemātiski tikt uz ledus. "Daugavas" stadiona halle nesen kā uz nenoteiktu laiku tika slēgta, bet ar hokeju kā varenu lielvalsti ir grūti cīnīties, sacīja Lepina-Lāce. Viņa atzīst, ka daiļslidotāji tiek izmesti no ledus hallēm. Piemēram, savulaik daiļslidotāji trenējās bijušajā LSPA hallē, bet kopš to pārpirka hokeja klubs "Mogo", slidotājiem vietas tur vairs nav. 

Lepina-Lāce cer, ka slidošanu popularizēs arī Latvijas skolu ziemas olimpiskais festivāls, kas Ērgļos risināsies 3. un 4.februārī. Daiļslidošanā jāsāk nodarboties jau bērnībā, taču ziemas festivāls var pievērst citiem slidošanas sporta veidiem, tostarp sinhronajai daiļslidošanai, uzsvēra trenere. 

Jaunu popularitātes vilni daiļslidošana, cerams, piedzīvos pēc Eiropas čempionāta, kas Čehijas pilsētā Ostravā risināsies no 25. līdz 29.janvārim. Sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties