03.07.2014. 20:07
19. oktobrī Osakā (Japānā) notiks kikboksa leģendu Ernesto Hūsta (98-21-1) un Pītera Aerta (105-32-2) sestā savstarpējā cīņa. Šajā mačā sportisti spēkosies par vakanto organizācijas WKO (World Kumite Organization) smagā svara čempiona titulu, ziņo portāls round1network.com

Četrdesmit astoņus gadus vecais nīderlandietis Ernesto „Mr. Perfektais” Hūsts ar par sevi piecus gadus jaunāko Pīteru „Holandiešu Mežstrādnieku” Aertu ringā tikušies piecas reizes: trīs mačos uzvaru izcīnīja Hūsts, bet divreiz labāks bija Aerts. Taču oktobrī Pīteram būs iespēja izlīdzināt šo rezultātu…. Vērts pieminēt, ka pēdējo reizi viņi viens pret otru situšies tālajā 2006. gadā.

Četrkārtējais prestižā kikboksa turnīra „K-1 World Grand Prix” uzvarētājs Ernesto Hūsts astoņus gadus bija nogājis pagrīdē un strādāja par treneri. Viņa atgriešanās ringā notika šā gada martā ar uzvaru pār mazpazīstamo amerikāņu sportistu Tomasu Stenliju.

Pēc šī panākuma melnādainais cīkstonis, kuram 11. jūlijā paliks 49 gadi, paziņoja, ka viņš vēl grib aizvadīt dažas cīņas ar trešā ešelona kikbokseriem, bet, ja ringā jutīsies labi, cīnīsies arī ar daudz spēcīgākiem sportistiem. Izskatās, ka Mistera Perfektā plāni mainījušies un viņš nākamo cīņu aizvadīs ar augstākās raudzes faiteri Pīteru Aertu.

Arī Aerts ir uzvarējis „K-1 World Grand Prix” turnīrā. Viņš šajā prestižajā turnīrā triumfējis trīs reizes un trīsreiz palicis otrais. Lai arī Pīters vairākkārt domājis par boksa cimdu kāršanu uz nagliņas, viņš ne uz brīdi nav pārtraucis aktīvā sportista gaitas. Arī pirms cīņas ar Hūstu „Holandiešu Mežstrādniekam” ieplānota cīņa. Viņš 4. augustā aizvadīs trīs raundu divkauju ar citu kikboksa veterānu, franču kikbokseri Frediju Kamajo (64-20-1).

Izmantotie resursi:Round1NetworkMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties