13.12.2017. 16:56

Bijušais Eiropas "Formula 3" un "GP3" seriālu čempions Okons F1 sacensībās debitēja pērn, bet šogad aizvadīja pirmo pilno sezonu, to noslēdzot respektablajā astotajā vietā un punktus izcīnot 18 posmos no 20. Tikmēr Botass, kurš aizstāja Niko Rosbergu, kad 2016. gada F1 čempions paziņoja par karjeras beigšanu, lai gan uzvarēja vairākos posmos, tomēr nespēja pretendēt uz pirmo vietu šī gada sezonā.

Kamēr Lūiss Hamiltons, kurš šogad ceturto reizi karjerā ieguva F1 titulu, drīzumā gatavojas pagarināt līgumu ar "Mercedes" uz vairākām sezonām, tās vadītājs Toto Volfs plāno nomainīt Botasu ar Okonu, un tas varētu notikt jau 2019. gadā, liecina neoficiāla informācija.

Šobrīd gan Volfs noliedz, ka jau būtu pieņēmis lēmumu: "Okons ir viens no mūsu programmas pilotiem, tāpēc atrodas mūsu redzeslokā, bet komanda ar visu spēku stāv aiz Valteri. Ja sāksim domāt par citiem pilotiem, tad emocionāli vairs nebūsim par 100% Valteri pusē. Visu "Mercedes" komandas valdes locekļu vārdā varu teikt, ka vēlamies, lai Valteri gūst panākumus."

Iespējams, Volfs šādi izsakās, lai emocionālās spriedzes dēļ Botasa rezultāti nekļūtu vājāki. Tomēr pastāv iespēja, ka Okons stāsies viņa vietā, ja 2018. gada sezonā Botasam neizdosies parādīt līdzvērtīgāku sniegumu ar komandas biedru Hamiltonu.

Izmantotie resursi:PlanetF1 | Formula One | News, Standings,...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties