26.08.2016. 14:37
Pie savas pirmās uzvaras Jaunzēlandes regbija čempionātā jeb "Mitre 10 cup" tika Oklendas vienība, kura, pateicoties lieliskam uzbrukumam, ar 37:15 pārspēja "Northland" vienību.

"Mitre 10 cup" šorīt turpinājās ar divām spēlēm. Pirmajā mačā tikās Manavatu un "Southland" komandu regbisti. Šajā cīņā viss notika kā prognozēts, taču nebūt ne mierīgi, jo Manavatu regbisti pirmo puslaiku noslēdza pie rezultāta 24:0, taču otrajās 40 minūtēs zaudēja 31 punktu un tikai tas, ka viņiem pašiem arī izdevās izcelties ar piezemējumu un soda sitienu, glāba komandu no nepatīkama iznākuma.

Savukārt Soutlendas komandai šis bija otrais zaudējums sezonas divos pirmajos mačos. Tiesa, atšķirībā no pirmā mača, kas tika zaudēts ar 23 punktu starpību, šoreiz viņi piekāpās pretiniekiem vien jau spēles kompensācijas laikā.

Savukārt otrajā spēlē aizvadītās sezonas vicečempioni Oklenda mērojās spēkiem ar "Northland" komandu. Tā kā pirmajā spēlē oklendieši bija piedzīvojuši negaidītu un ļoti sāpīgu zaudējumu no Kanterberijas komandas (3:43), tad, protams, ka pret Čempionāta divīzijas komandu viņi gribēja parādīt sevi no labākās puses.

Uzvarot abas spēles četrdesmitminūtes, Oklenda beigās ieguva ievērojamu pārsvaru - 37:15. Tāpat viņi guva arī piecus piezemējumus, kas nozīmē, ka par šo panākumu viņi ir nopelnījuši arī bonusa punktu. Divas reizes bumbu ieskaites zonā nogādāja "All Blacks" vienībā pieredzi guvušais Stīvens Luatua.