01.11.2017. 19:21

"Mani tas apmierināja. Godīgi, es nemaz negribēju, lai viņi izmantotu šo iespēju," sacīja nepilnus 22 gadus vecais Džalils Okafors, kurš 2015. gada draftā tika izraudzīts ar trešo kārtas numuru jeb tieši pirms Kristapa Porziņģa. "Kopš esmu šeit, esmu gājis cauri daudz kam, tādēļ fakts, ka zinu, ka sezonas beigās man vismaz būs iespēja spēlēt kur citur, ir lielisks. Tagad esmu pozīcijā, lai domātu, kur un kā varu tikt laukumā. Šeit tas nenotiek, un es gribu spēlēt."

"Un Braiens [Kolandželo, "76ers" ģenerālmenedžeris] to zina, esmu ar viņu par to runājis," Okafors turpināja. "Un tagad šajā ziņā būs smagi [tikt pie spēles laika], jo komandas parasti neko negrib dod kādam, kurš sezonas beigās dosies prom. Tas mani nostāda smagā situācijā, jo gribu būt laukumā. Tā ir mana dzīve, tā ir mana karjera, un šeit es pie iespējas netieku. Tas nav nekas traks – komanda izskatās lieliski, un es neesmu tās daļa. Viņi turpinās darīt lieliskas lietas bet tajā pašā laikā es gribu spēlēt."

Pēdējie teikumi liecina, ka Okafors labprāt negaidītu sezonas un līguma beigas un ka jau tagad vēlētos nokļūt citā komandā. Un 211 centimetrus garais centra spēlētājs apstiprināja, ka ir lūdzis komandas vadībai izpirkt līgumu vai pēc iespējas ātrāk tikt aizmainītam. Reālākais variants gan esot maiņa, jo ģenerālmenedžeris Kolandželo neesot bijis pārāk optimistisks izpirkšanas sakarā - viņš nevēlas Okaforu zaudēt par velti.

Okaforam 2018./19. gada sezonā būtu pienākušies 6,3 miljoni dolāru, bet nu viņš kļuvis par vienu no tikai trim spēlētājiem NBA drafta trijniekā, ar kuru komanda nav vēlējusies pagarināt debitanta līgumu. Tāds pats liktenis pēdējos gados sagaidīja Entoniju Benetu un Hašīmu Tabītu, attiecīgi 2013. gada pirmo numuru un 2009. gada otro numuru. Debijas sezonā Okafors 53 spēlēs vidēji aizvadīja 30,0 minūtes, guva 17,5 punktus un izcīnīja 7,0 atlēkušās bumbas, bet iepriekšējā sezonā viņam 50 spēles, 22,7 minūtes, 11,8 punkti un 4,8 atlēkušās bumbas. Šosezon Okafors piedalījies tikai vienā mačā.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/rich_hofmann/st...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties