22.02.2017. 20:03

Pirmajā spēlē rādītais pārliecinošais sniegums un iegūtais astoņu punktu pārsvars "Ogres" basketbolistiem ļāva ar cerībām lūkoties otrās spēles virzienā. Komandas šosezon Pasvālē bija jau tikušās - toreiz ar 102:91 pārāka bija mājinieku komanda.

Tomēr jau pirmajās piecās spēles minūtēs iegūtais 13 punktu deficīts (3:16) lielā mērā pārvilka svītru "Ogres" komandas izredzēm šajā mačā. Arī ceturtdaļas turpinājumā sekoja neveiksmīga spēle un tā rezultātā jau -18 (14:32). Līdz puslaika beigām Pasvāle ieguva jau 23 punktu pārsvaru (48:25), kas tai deva 15 punktu pārsvaru divu spēļu summā.

Pēc puslaika pārtraukuma "Pieno Žvaigždes" bez žēlastības tikai palielināja savu pārsvaru. Trešās ceturtdaļas gaitā jau tika panākts iznīcinošs 37 punktu pārsvars (73:36). Spēles beigās ogrēniešiem graujoša sagrāve ar rezultātu 64:97.

Mājinieku rindās 20 punkti Ēvaldam Žabam, 18 punkti Steponam Babrauskam. Ogrēniešiem pa 13 punktiem guva Rihards Zēbergs un Kristaps Pļavnieks.

Pieno Žvaigždes - BK Ogre/Kumho Tyre 97:64 (32:14, 16:11, 31:21, 18:18)Ogre/Kumho Tyre: Pļavnieks 13, Zēbergs 13, Sīpoliņš 12, Apsītis 8, Niedra 6, Antrops 5+7, Vītols 3, Pozņaks 2, Mizis 2, Atelbauers.

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League