08.02.2017. 20:51

Ogre/Kumho Tyre: Pļavnieks, Vītols, Apsītis, Antrops, PozņaksPieno Žvaigždes: Lovs, Žabs, Babrausks, Dimša, Agafonovs

Spēles sākums abām komandām izdevās rezultatīvs, apmainoties ar realizētiem metieniem un spēles vadību. Pēc nospēlētām trīs minūtēm rezultāts jau bija 9:9. Pirmajā ceturtdaļā mājiniekiem rezultatīvi darbojās Gints Antrops, bet pēc Kārļa Apsīša trejača ogrēnieši sasniedza 18:13 pārsvaru. Vadību "Ogrei/Kumho Tyre" izdevās saglabāt līdz pirmo desmit minūšu noslēgumam, pēc ceturtdaļas atrodoties vadībā ar 21:17.

Otrās ceturtdaļas pirmo minūti lietuvieši sāka ar diviem precīziem metieniem, izlīdzinot spēles rezultātu un liekot Artūram Visockim-Rubenim pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc tā Lauris Mizis ar trejaci atjaunoja vadību mājiniekiem. Ceturtdaļas vidū, nespējot izcīnīt atlēkušās bumbas zem sava groza, "Ogre/Kumho Tyre" atdeva iniciatīvu "Pieno Zvaigždes" vienībai. Ceturtdaļas otrajā pusē lietuvieši bija ieguvuši piecu punktu pārsvaru, bet trīs ar pusi minūtes pirms puslaika izskaņas Mārcis Vītols grozā raidīja divus tālmetienus pēc kārtas, panākot minimālu pārsvaru "Ogrei/Kumho Tyre" - 32:31. Viesi gan ātri atguva spēles vadību, atjaunojot piecu punktu pārsvaru. Pēdējā puslaika uzbrukumā havajiešu izcelsmes aizsargs Deriks Lovs muļķīgi pārkāpa noteikumus pret Gintu Antopu, līdz ar puslaika beigu signālu uzsitot piezīmi trīs punktu metiena laikā. Pieredzējušais uzbrucējs realizēja tika vienu no trīs sodiņiem, noslēdzot puslaiku ar rezultātu 37:41.

Spēles otro puslaiku ar rezultatīvu metienu uzsāka Rihards Zēbergs, ar fizisku pārspēku groza apakšā iespiežot Steponu Babrausku. Pēc otrajā puslaikā nospēlētām trīs ar pusi minūtēm Kārlis Apsītis ar stūra trejaci panāca minimālu rezultāta starpību. Brīdi vēlāk Apsītis pie sava groza bloķēja pretinieku metienu un ar vēl vienu tālmetienu sasniedza 48:46 par labu "Ogrei/Kumho Tyre". Ceturtdaļas vidū Apsītis saņēma savu ceturto personīgo piezīmi, būdams spiests doties uz rezervistu soliņa, bet Igna Fjodorova divi precīzi trejači nostādīja mājiniekus iedzinējos ar četru punktu deficītu. Nepilnas trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas noslēguma Vītols realizēja savu trešo tālmetienu, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo - 53:53. Ceturtdaļas izskaņā ogrēnieši nosargāja savu grozu neieņemtu un panāca sev četru punktu vadību - 57:53.

Noslēdzošo ceturtdaļu ar danku sāka Guntis Sīpoliņš, pielabojot komandas biedra neprecīzo metienu. Ceturtdaļas pirmās minūtes izskaņā Vītols ar piespēli pāri visam laukumam ātro uzbrukumu izkārtoja Sīpoliņam, kurš vēlreiz īsā laikā trieca bumbu grozā no augšas. Ogres 1. vidusskolas groza konstrukcija šo "Ogres" centra pārbaudījumu izturēja un mājinieki sasniedza desmit punktu vadību - 63:53. Sīpoliņš turpināja uguņot ne tikai groza tuvumā, bet realizējot metienu aiz trīs punktu līnijas. Lietuvieši tomēr nepadevās un Žaba tālmetiens ar atsitienu pret vairogu samazināja starpību līdz sešiem punktiem. Ceturtdaļas vidū Sīpoliņš, turpinot spēlēt lieliski, audzēja mājinieku pārsvaru, bet triecot bumbu grozā no augšas, pēc kontakta ar pretinieku, "Ogres" centrs sāpīgi piezemējās, traumējot plaukstu. Tobrīd rezultāts bija 73:62. Divas ar pusi minūtes pirms spēles noslēguma Zēbergs raidīja grozā trīs punktu metienu, sasniedzot mājiniekiem 12 punktu vadību. Spēles pēdējo minūti Latvijas komanda iesāka ar desmit punktu vadību, bet Žabs otro reizi spēlē realizēja trejaci ar atsitienu pret vairogu. Vītols ar soda metieniem panāca desmit punktu vadību, kuru ogrēnieši varēja nosargāt, bet Antrops sasteidza tālmetienu, ļaujot divus punktus gūt Lovam. Līdz ar to astotdaļfināla sērijas pirmajā spēlē "Ogre/Kumho Tyre" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83:75. Tādējādi ogrēnieši otro reizi šajā sezonā pārspēja šo Lietuvas komandu savā laukumā, iekrājot astoņu punktu pārsvaru pirms atbildes spēles.

Atbildes spēle norisināsies 22. februārī Lietuvas pilsētā Pasvālē.

"Ogre/Kumho Tyre" - "Pieno Žvaigždes" 83:75 (21:17, 16:24, 20:12, 26:22)Ogre/Kumho Tyre: Zēbergs 17, Vītols 16, Antrops 15, Sīpoliņš 12, Apsītis 11, Mizis 7, Pozņaks 5, Pļavnieks (7 rez. pies.), Niedra, AtelbauersPieno Žvaigždes: Babrausks 16 (10 atl. bum.), Dimša 11, Agafonovs 11, Žabs 10, Lovs 10, Fjodorovs 8, Balašovs 6, Dilis 3, Babkausks

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA