02.11.2017. 12:22

Šobrīd komandas turnīra tabulā atrodas blakus – ogrēnieši aizvadījuši astoņas spēles un ar astoņiem punktiem ieņem ceturto vietu, kamēr murjāņieši nospēlējuši vienu spēli mazāk, bet ar pieciem punktiem ir piektajā pozīcijā.

Šīvakara duelis būs abu komandu otrā tikšanās šosezon. Pirmoreiz komandas tikās 9.oktobrī, kad Ogre/Miandum jau pirmajā puslaikā iekrāja drošu pārsvaru (+8 pēc pirmajām 30 minūtēm) un visā spēlē uzvarēja ar 35:25. Toreiz ogrēniešu labā astoņus vārtus guva Andris Pozņaks, bet pa septiņiem – dvīņu brāļi Laganovski un Dzintars Dravnieks. Savukārt MSĢ rindās ar deviņiem vārtiem izcēlās Guntis Piļpuks, kam tā bija otrā rezultatīvākā spēle šajā sezonā.

Daļa šo spēlētāju ir arī SynotTip handbola Virslīgas rezultatīvāko spēlētāju sešiniekā. Visaugstāk – trešajā pozīcijā – ir Arvis Laganovskis, kurš guvis 57 vārtus, bet tikai par vieniem vārtiem atpaliek viņa komandas biedrs Dzintars Dravnieks, ieņemot ceturto vietu. Guntis Piļpuks guvis 49 vārtus un ir sestais. Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar 71 vārtu guvumu ir Oskars Pāvils no Vaiņodes.

Pēc aizvadīta pirmā apļa ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs un 14 punktiem līdere ir Dobeles "Tenax", ar 10 punktiem seko pašreizējie čempioni "Celtnieks", bet deviņi ir Ludzas "Latgolam". Jāatgādina, ka, līdzīgi kā pērn, arī šosezon pēc diviem aizvadītiem apļiem komandas tiks sadalītas divos četriniekos (1.-4.vieta un 5.-8.vieta), vēlreiz izspēlējot divus apļus. Spēcīgākā četrinieka divas labākās komandas automātiski iekļūs izslēgšanas spēļu pusfinālā. Sīkāk par izspēles kārtību var lasīt Latvijas čempionāta nolikuma 6. punktā.