24.07.2015. 17:00
2014.gada Latvijas vicečempioni un aizvadītās sezonas Latvijas Handbola federācijas kausa bronzas medaļnieki "Ogre/Miandum" handbolisti gaidāmajā sezonā plāno startēt Baltijas Handbola līgas Izaicinājuma kausa sacensībās, informē Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Gatavošanos sezonai "Ogre/Miandum" uzsāka jau šīs nedēļas sākumā, 20.jūlijā, apstiprināja ogrēniešu komandas galvenais treneris Andris Molotanovs. Komanda, kas pērn Latvijas čempionātā ieņēma ceturto vietu, gaidāmajai sezonai gatavojas ļoti apņēmīgi un plāno startēt ne tikai pašmāju čempionātā.

"Pagaidām vēl tikai mutiski, bet esmu apliecinājis LHF sacensību direktoram, ka nākamajā sezonā sadarbosimies ar 1.līgas komandu Skrīveri/Aizkraukle, kas būs mūsu fārmklubs," sacīja Molotanovs. "Skrīveru puiši jau piedalās arī treniņnometnē, kuru uzsākām 20.jūlijā."

Jāatgādina, ka pērn 1. līgas čempionātā uzvaru izcīnīja ONSC/HK Ogre, bet otro vietu ieņēma "Skrīveri/Aizkraukle" komanda, kuru līderis Mārtiņš Dāvidnieks pārliecinoši kļuva par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju. Jautāts, kādā statusā turpinās startēt Ogres 1. līgas komanda, treneris norādīja: "Pamatā tur būs jaunie puiši, kam pienācis laiks startēt šajā līmenī, bet kuri netiek uz Virslīgu. Viņiem palīdzēs pieredzējušie Jānis Avotiņš un Pēteris Ratnieks. 1. līgas Ogres komandas spēlētājus Virslīgā neizmantosim, jo fārmklubs var būt tikai viens."

Molotanovs apstiprināja, ka augusta beigās "Ogre/Miandum" piedalīsies sešu valstu starptautiskajā turnīrā Pelvā (Igaunija), kurā startēs arī "Celtnieks". Tāpat ogrēniešu treneris atklāja, ka nosūtīts pieteikums dalībai Baltijas Handbola līgas izaicinājuma kausā, kur pērn startēja valsts divas spēcīgākās komandas "Tenax" un "Celtnieks". Komandu sastāvs šim turnīram noskaidrosies augusta sākumā.

"Komandu starpsezonā nav pametis neviens spēlētājs. Ierindā pamazām atgriežas tie spēlētāji, kas aizvadītajā sezonā savainojumu dēļ nevarēja spēlēt – gatavošanos jau uzsācis Andris Pozņaks, drīz varēs sākt trenēties arī Dzintars Dravnieks, bet Arnolds Straume izteica cerību, ka komandai pievienosies nākamā gada janvārī vai februārī. Vairāki spēlētāji mums varētu pievienoties no "Skrīveri/Aizkraukle" komandas, piemēram, Mārtiņš Dāvidnieks, Artūrs Beļūns, Jānis Jasaitis. No Murjāņiem klāt nāks Uvis Strazdiņš. Vēl notiek pārrunas ar diviem spēlētājiem par pievienošanos komandai, šeit skaidrība varētu būt augusta sākumā," Molotanovs atklāja jaunumus saistībā ar sastāvu.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties