02.11.2017. 21:50

Komandas šosezon vienreiz bija tikušās, "Ogre/Miandum" izcīnot uzvaru ar praktiski identisku rezultātu - 35:25. Šīvakara spēles pirmo puslaiku veiksmīgāk iesāka ogrēnieši, vairākas reizes iegūstot gan trīs (6:3, 7:4, 8:5), gan četru vārtu pārsvaru (9:5, 10:6). Tomēr tad 6:1 izrāvienu veica murjāņieši, uz brīdi pārņemot vadības grožus savā kontrolē (12:11). Puslaika noslēgumā Ogres komanda gan guva četrus bezatbildes vārtus, 30 minūtes noslēdzot ar +3 (15:12).

Spēles otrā cēliena ievaddaļā ogrēnieši visnotaļ strauji palielināja savu pārsvaru, pēc Arta Laganovska precīzā metiena 52. minūtē tam sasniedzot maksimumu - 32:19. Beigās MSĢ/LAT-Hertz spēja dažus vārtus atspēlēt, piedzīvojot zaudējumu ar 24:34.

Uzvarētāju labā desmit vārtus guva Artis Laganovskis, kamēr ar deviņiem rezultatīviem raidījumiem izcēlās Andris Pozņaks.

Ogre/Miandum – MSĢ/LAT-Hertz 34:24 (15:12)Ogre/Miandum: Artis Laganovskis 10, Pozņaks 9/2, Svārups 4, Bauze 4, Mancurovs 4, Dravnieks 2, Arvis Laganovskis 1.MSĢ/LAT-Hertz: Pančenko 4, Fots 4, Šuleiko 3, Rutka 3, Vilsons 3/1, Jonuška 2, Strazdiņš 2, Fadejevs 1, Usāns 1, Krieviņš 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933