12.04.2017. 20:46

Spēles sākumu abas komandas aizvadīja līdzīgi. LU studenti mājiniekus rezultāta izteiksmē tālu neatlaida. Pēc Roberta Krūmiņa un Harija Rubeņa sekmīgām darbībām, LU panāca trīs punktu pārsvaru (13:10). Ceturtdaļas turpinājumā “Latvijas Universitātes” spēlētāji savu minimālo pārsvaru prata nosargāt un palielināt. Otrās ceturtdaļas sākumā “Ogre/Kumho Tyre” centās samazināt savu deficītu, taču LU to tik viegli nepieļāva, tomēr pēc Gunta Sīpoliņa tālmetiena ogrēnieši atguva vadību 26:25. Studenti centās turēt līdzi rezultāta izteiksmē, mājiniekus tālu neatlaižot. Tuvojoties pirmā puslaika beigām rezultāts kļuva neizšķirts (34:34). Pēc tā ogrēnieši veica septiņu punktu izrāvienu, pēc kura LU trenerim Guntim Endzelim nācās pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc puslaika rezultāts 45:41 par labu “Ogre/Kumho Tyre”.

Pēc pārtraukuma mājinieki centās sākt savu izrāvienu, taču iekrāt vairāk par sešu punktu pārsvaru ogrēnieši nespēja. “Latvijas Universitāte” pietuvojās līdz diviem punktiem, taču panākt neizšķirtu, vai izvirzīties vadībā nespēja. Ogres komandā jāizceļ Jānis Pozņaks, kurš trešās ceturtdaļas vidū bija guvis 24 punktus. Trešajai ceturtdaļai noslēdzoties, tablo rādīja 68:64, par labu mājiniekiem. Bija skaidrs, ka Ogres klubs darīs visu, lai sezonu pabeigtu uz pozitīvas nots. Tomēr četras minūtes līdz pamatlaika beigām LU panāca neizšķirtu (77:77).Ogrēnieši prata nosargāt nosargāt sev labvēlīgu rezultātu, svinot uzvaru ar rezultātu 91:82.

Rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Jānis Pozņaks.

"Ogre/Kumho Tyre" - "Latvijas Universitāte" 91:82 (16:22, 29:19, 23:23, 23:18 )

I”Ogre/Kumho Tyre":Pozņaks 25, Pļavnieks 17,Apsītis 15, Sīpoliņš 12, Zēbergs 9, Vītols 7, Magone"Latvijas Universitāte": Rubenis 24, Lasenbergs 20, Eiduks 10, Krūmiņš 9, Jaunzems 8, Birkāns 8, Melderis 2, Leja 1, Dembskis