14.11.2017. 21:16

Abas komandas šosezon jau bija tikušās Latvijas Basketbola līgas turnīra ietvaros, 4. oktobrī "Ogrei" izcīnot panākumu ar 75:57.

Spēles rezultātu otrajā minūtē ar tālmetienu atklāja Rinalds Sirsniņš, ar to pašu atbildot valmierietim Edmundam Elsnim (3:3). Tomēr šāda - abpusēji veiksmīga - spēle izzuda jau nākamajās minūtēs, kad ogrēnieši minūtes laikā veica 8:0 izrāvienu, panākot 11:3. Mājinieki bija uzķēruši savu ritmu uzbrukumā un turpināja dominēt gan pretinieku, gan savā laukuma pusē, Gintam Antropam septītajā minūtē iegūstot jau 15 punktu pārsvaru - 22:7.

Līdz otrā ceturkšņa noslēgumam viesi gan pievilka līdz -7 (20:27), taču tad kārtējais atrāviens (14:3) padevās ogrēniešiem - tas 15. minūtē deva jau "nepieklājīgu" 18 punktu vadību (41:23). Puslaika noslēgumā nedaudz atdzīvojās valmierieši - 35:48.

Otrajā puslaikā "Ogre" faktiski "izdemolēja" "Valmiera/Ordo" basketbolistu katastrofālo aizsardzību, nedodot iespējas daudz iemest arī viesiem. Veicot vienu izrāvienu pēc otra, ogrēnieši spēles beigās uzstādīja lielāko pārsvaru šovakar - 105:62. "Valmiera/Ordo" šis bija jau septītais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.

Ar 21 punktu uzvarētāju rindās izcēlās Rihards Zēbergs. 16 punktus sameta Lauris Mizis, kamēr valmieriešu sastāvā tikpat trāpīja Viktors Iļjins.

BK Ogre - Valmiera/Ordo 105:62 (27:17, 21:18, 25:9, 32:28)BK Ogre: Zēbergs 21, Mizis 16 (6ab), Sirsniņš 15 (4pārķ.b), Atelbauers 13, G. Antrops 13, Sīpoliņš 10 (5ab), J. Antrops 8, Niedra 7 (4rp), Pozņaks 2 (6ab).Valmiera/ORDO: Iļjins 16 (6ab, 4kļ), Hāzners 13, Vīksne 12 (4kļ), Elksnis 11, Miška 6 (7ab, 4kļ), Kaufmanis 4 (6ab), Kāposts, Zadvornijs, Bērziņš, Gersons, Jansons (5piez).

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League