28.07.2015. 16:51
Vācijas futbola klubs Minhenes "Bayern" un Spānijas futbola klubs Madrides "Atletico" savās mājaslapās paziņojuši par jaunajiem pirkumiem. Bavārieši četru gadu līgumu noslēguši ar Arturo Vidalu, bet Spānijas galvaspilsētas klubam uz četrām sezonām pievienojies Filipe Luišs.

Minhenes "Bayern" jau iepriekš bija apstiprinājis Arturo Vidala gaidāmo iegādi, bet nu darījums noslēgts pilnībā. "Esmu ļoti priecīgs," kluba mājaslapā citēts čīliešu pussargs. "Šis ir jauns solis manā karjerā, un vēlos palīdzēt komandai izcīnīt titulus. Šī pāreja man ir sapņa piepildījums."

"Kāpēc "Bayern"? Gribēju spert lielu soli uz priekšu, attīstīties kā spēlētājs un izcīnīt lielas trofejas, kā Čempionu līga. Vislabāk šīs iespējas piedāvā "Bayern"," teica Vidals. Čīlietis karjeru Eiropā uzsāka tieši Vācijā, pārstāvot Lēverkūzenes "Bayer", bet 2011. gadā viņu par 10,5 miljoniem eiro iegādājās Turīnas "Juventus". Tiek lēsts, ka "Bayern" par 28 gadus vecā spēlētāja iegādi tērēs 35 miljonus eiro.

"Filipe Luišs ir jaunais Madrides "Atletico" spēlētājs. Brazīliešu futbolists paraksta līgumu uz nākamajām četrām sezonām," teikts Spānijas galvaspilsētas kluba mājaslapā. Mediji lēš, ka pārejas summa ir 16 miljoni eiro. "Visi labi zinām Filipi Luišu," mājaslapā citēts Madrides "Atletico" sporta direktors Hosē Luiss Peress. "Pastiprinājām savu sastāvu ar vienu no talantīgākajiem malējiem spēlētājiem pasaulē. Viņš jau pazīst mūsu klubu un spēles stilu, tāpēc adaptēšanās komandā noritēs ātri."

Brazīlijas izlases aizsargs, kuram nākammēnes apritēs 30 gadi, Londonas "Chelsea" pievienojās iepriekšējā vasarā. Anglijas klubs par viņa iegādi iztērēja 22 miljonus eiro, bet Luišs Premjerlīgā piedalījās 15 mačos, tikai deviņus sākot pamatsastāvā.

Izmantotie resursi:Club Atlético de Madrid · Web oficial -...Filipe Luis returns to Atletico | News |...Vidal signs four-year contract 280715 - FC...Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties