22.06.2015. 20:10
Itālijas augstākās līgas uzvarētāja un aizvadītās sezonas UEFA Čempionu līgas fināliste ''Juventus'' savā mājaslapā paziņojis, ka par 19 miljoniem iegādājās Madrides ''Atletico'' horvātu uzbrucēju Mario Mandžukuču.

29 gadus vecais Horvātijas izlases uzbrucējs Mandžukičs Madrides ''Atletico'' pievienojās 2014. gadā pēc divu gadu pavadīšanas Vācijas granda Minhenes ''Bayern'' sastāvā. Pēdējā sezonā spāņu kluba rindās kopā guva 20 vārtus, kļūstot par vienu no galvenajiem vilcējiem tieši priekšējā līnijā.

19 miljonus ''Juventus'' spāņu klubam izmaksās trīs gadu laikā - 7 miljoni būs jāsamaksā līdz 2015. gada 1. augustam, bet nākamajos divos gados itāliešiem nāksies šķirties no sešiem miljoniem katrā gadā. Vēl divus miljonus ''Juventus'' var nākties izmaksāt pie attiecīga Mandžukiča snieguma, kas noteikts līgumā.

Mandžukičs ar ''Juventus'' līgumu parakstījis uz četriem gadiem. Ar šo vienošanos var noprast, ka argentīniešu uzbrucējs un ''Juventus'' līderis pēdējos gados Karloss Tevess patiesi starpsezonā Itālijas klubu, visticamāk, pametīs.

Izmantotie resursi:Welcome - Juventus.comKapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties