11.07.2015. 23:56
Spānijas futbola klubs Madrides "Real" savā mājaslapā paziņojis, ka ar Portugāles "Porto" ir panākta vienošanās par 34 gadus vecā vārtsarga Ikera Kasiljasa pāreju.

Ikers Kasiljass Madrides "Real" bija pavadījis ne tikai visu profesionālo karjeru, bet arī absolūti lielāko daļu savas dzīves. "Real" sistēmā viņš sāka spēlēt deviņu gadu vecumā, jau 16 gadu vecumā Čempionu līgā pret Tronheimas "Rosenborg" pirmoreiz tika izsaukts uz pirmo komandu, bet 2000. gadā tikai 19 gadu vecumā kļuva par jaunāko vārtsargu, kurš piedalījies Čempionu līgas finālā (3:0 pret "Valencia").

Madrides "Real" kreklā Kasiljass trīsreiz triumfēja Čempionu līgā, piecreiz izcīnīja Spānijas čempiona titulu, divreiz ieguva Karaļa kausu, piecreiz tika atzīts par gada labāko vārtsargu pasaulē un tika pie vēl virknes trofeju un arī individuālo balvu. "Pilns balvu saraksts ir iespaidīgs un bezgalīgs, taču galvenokārt viņš ir bijis Madrides "Real" gods un lepnums," teikts kluba mājaslapā.

"Ikers aizies, bet viņa piemērs paliks. Viņa uzvedība 725 aizvadīto spēļu laikā rādīs ceļu tiem, kuri sapņo būt šajā komandā," paziņojumā turpināts. "Paldies, Iker, par visu, ko esi paveicis. Paldies par to, ka esi bijis viens no izcilākajiem simboliem kluba vēsturē. Tu dosies prom, taču mēs neaizmirsīsim, ka tu uz mūžiem paliksi Madrides "Real" sirdī."

Izmantotie resursi:Comunicado Oficial: Iker Casillas | Real Madrid CFReal Madrid: Casillas exit, a Real deal at last...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties