04.06.2015. 15:53
Itālijas futbola klubs Turīnas "Juventus" paziņojis, ka pamatsastāva aizsarga Džordžio Kjelīni traumas dēļ nevarēs piedalīties parīt gaidāmajā Čempionu līgas finālā.

Džordžio Kjelīni vakar treniņā sajuta sāpes apakšstilba muskulī, bet šodien veiktajās medicīniskajās pārbaudēs tika atklāta trauma, kura liegs Itālijas pieredzējušajam aizsargam piedalīties finālspēlē pret "Barcelona". Kjelīni līdz šim bija izgājis sākumsastāvā visās "Juventus" šīs sezonas spēlēs Čempionu līgā.

Līdz ar to izpaliks viņa satikšanās ar "Barcelona" uzbrucēju Luisu Svaresu, kura īpaši tika gaidīta pagājušās vasaras Pasaules kausa incidenta dēļ, kad Svaress iekoda Kjelīni plecā un vēlāk tika diskvalificēts. Turīnas komandai gan daudz nozīmīgāks apstāklis ir tas, ka zaudēts aizsardzības balsts, taču labās ziņas ir tās, ka šodien pirmo pilnvērtīgo treniņu pēc traumas sadziedēšanas aizvadīja Andrea Bardzalji.

"Juventus" treneris Masimiljāno Alegri līdz ar Kjelīni traumu zaudējis iespēju spēlēt ar trim aizsargiem, taču, ja ierindā atgriezīsies Bardzalji, tad kopumā aizsardzībā pārāk liels robs nebūs, jo Alegri varēs izmantot taktikas shēmu ar Bardzalji un Leonardo Bonuči centrā un Patrīsu Evrā un Stefanu Lihtšteineru malās. Tiesa, Bardzalji atgriešanās vēl nav apstiprināta.

Tikmēr "Juventus" pretiniece "Barcelona" pagarinājusi līgumu ar uzbrucēju Pedro Rodrigesu līdz 2019. gada vasarai. 27 gadus vecais futbolists šosezon guvis sešus vārtus Spānijas līgā un "Barcelona" sistēmu pārstāv kopš karjeras sākuma. Viņa jaunajā līgumā saglabāta iepriekšējā izpirkuma summa 150 miljonu eiro apmērā.

Izmantotie resursi:Official: Chiellini misses final | Football ItaliaPedro renews contract until 30 June 2019 | FC...Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties