13.04.2015. 13:26
Latvijas nacionālās komandas uzbrucējs Miks Indrašis savainojuma dēļ nevarēs piedalīties gaidāmajā pasaules čempionātā (PČ) hokejā, TVNET pastāstīja izlases ārsts Jānis Kvēps.

  • Indrašis, visticamāk, pasaules čempionātā nespēlēs 2015. g. 10. aprīlis
  • Artūrs Kulda pasaules čempionātā nespēlēs 2015. g. 7. aprīlis

24 gadus vecais latviešu hokejists pleca savainojumu guva Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) mačā piektdien pret Francijas izlasi, kad kādā no otrā perioda epizodēm sadūrās ar pretinieku.

Kļuvis zināms, ka uzbrucējam ir pleca saišu savainojums. Operācija viņam nebūs nepieciešama, bet vismaz mēnesi jāiztiek bez fiziskām aktivitātēm, kas liegs Indrašim dalību pasaules čempionātā.

Šosezon Indrašis Rīgas «Dinamo» komandas rindās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas ietvaros 59 mačos izcēlās ar 16 vārtu guvumiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Otrdien vai trešdien izlases kandidātiem pievienosies centra uzbrucējs Roberts Lipsbergs. Tikmēr joprojām nav skaidrības par pieredzējušā Oskara Bārtuļa dalību.

Ārsta vizīte ceļgala sāpju dēļ nepieciešama uzbrucējam Edijam Brahmanim, kas izlaida pirmdienas treniņu.

15. aprīlī izlasei pievienosies talantīgais uzbrucējs Ņikita Jevpalovs, kurš, visticamāk, dosies laukumā izbraukumā pret Norvēģiju, ar ko Latvijas izlase tiksies ceturtdien un piektdien.

No rītdienas ar hokeja izlasi sāks trenēties Roberts Lipsbergs, bet trešdien no ZA atlidos Jevpalovs— Edgars Gaross (@EdgarsGaross) April 13, 2015

Pasaules čempionāts no 1. līdz 17. maijam risināsies Prāgā un Ostravā. Pirmo spēli Aleksandra Beļavska vadītā Latvijas komanda aizvadīs 1. maijā pret spēcīgo Kanādas valstsvienību.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties