02.07.2014. 22:42
Basketbola klubs "Brooklyn Nets" parakstīs līgumu ar galveno treneri Laionelu Holinsu, trešdien, 2. jūlijā, vēsta ESPN žurnālists Marks Šteins. Īsi pirms plkst. 22:00 vakarā pēc Latvijas laika "Nets" apstiprināja, ka panākta principiāla vienošanās.

Holinss no 2011. līdz 2013. gadam trīs reizes pēc kārtas palīdzēja “Memphis Grizzlies” iekļūt NBA izslēgšanas spēlēs. Pirms gada, savā pēdējā sezonā, viņa vadītā komanda izcīnīja 56 uzvaras un sasniedza Rietumu konferences finālu.

Neskatoties uz panākumiem, Holinsa un Memfisas ceļi šķīrās. Trenera līgums netika pagarināts, jo Holinsam radās filozofiska rakstura domstarpības ar kluba vadību. Turpretī “Nets” viņam gatavojas piedāvāt daudzgadu līgumu, vidēji sezonā samaksājot vairāk nekā četrus miljonus dolāru.

Holinss uz Ņujorkas kluba komandtiltiņa nomainīs Džeisonu Kidu, kurš nedēļas sākumā tika apstiprināts par “Milwaukee Bucks' galveno treneri. Pazīstamais spēlētājs debijas sezonā palīdzēja “Nets” iekļūt Austrumu konferences pusfinālā, kur atzina “Miami Heat” pārākumu ar 1-4. Turpinājumā Kids centās pārņemt Bruklinas kluba ģenerālmenedžera pilnvaras, taču apvērsuma mēģinājums viņam maksāja trenera amatu.

“Nets” pārstāvji ar Holinsu tikās pirmdien un otrdien, cenšoties vienoties, cik ātri iespējams, lai aizēnotu Kida sāgu. Sākumā klubs vēlējās Holinsam piedāvāt kļūt par Kida palīgu, taču speciālists bija noskaņots kļūt tikai par galveno treneri. Par Holinsu interesējās arī “Houston Rockets”.

Izmantotie resursi:Brooklyn Nets agree to deal with Lionel Hollins...https://twitter.com/BrooklynNets/st...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties