09.07.2015. 09:21
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) brīvais aģents Deandrē Džordans izlēmis tomēr nepievienoties Dalasas "Mavericks", bet gan palikt Losandželosas "Clippers". Basketbolists jau parakstījis līgumu ar Losandželosas komandu.

Jau vakar ziņojām, ka "Clippers" vēlējās pārliecināt Džordanu mainīt savu lēmumu, turklāt pats basketbolists arī sāka šaubīties, vai vēlas spēlēt Dalasas "Mavericks".

Tikties ar Džordanu uz viņa mājām Hjūstonā devās "Clippers" īpašnieks Stīvs Balmers, galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Doks Riverss, basketbolisti Bleiks Grifins, Dž. Dž. Rediks, Pols Pīrss un Kriss Pols. Visas iesaistītās puses izrunājās, Džordans jau bija pieņēmis lēmumu palikt "Clippers", turklāt neviens atbraukušais nedevās projām - tika spēlētas kārtis, video spēles, un Džordana mamma esot pat pasūtījusi ēdienu ciemiņiem.

Atbraukušie "Clippers" pārstāvji vēlējās sagaidīt pusnakti (plkst. 7.00 pēc Latvijas laika), kad oficiāli var parakstīt līgumus. Džordans vienojās par četru gadu līgumu un maksimāli iespējamo summu - 88 miljoniem ASV dolāru. Gadījumā, ja Džordans tiks aizmainīts, viņš papildus saņems 15% no līguma summas, bet pēc trešās sezonas viņam ir iespēja kļūt par brīvo aģentu.

Jau vienu minūti pēc pusnakts "Clippers" savā "Twitter" kontā paziņoja par to, ka Džordans paliek komandas sastāvā, savukārt Pols Pīrss publicēja bildi, kurā redzams Deandrē Džordans, kurš paraksta līgumu, un galvenais treneris Doks Riverss.

Arī Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans un basketbolists Čendlers Pārsonss devās uz Hjūstonu, lai tiktos ar Deandrē Džordanu, taču sazināties ar basketbolistu viņiem neizdevās. Atsaucoties uz avotiem, ESPN vēsta, ka "Mavericks" iesaistījusies cīņā par brīvo aģentu Džošu Smitu.

Sonijs Vīmss, kurš pēdējos gados spēlēja Eiropā, piekritis Fīniksas "Suns" piedāvājumam un turpmākos divus gadus pavadīs Arizonā, nopelnot 5,8 miljonus ASV dolāru. Argentīnietis Luiss Skola pēc divu sezonu aizvadīšanas Indiānas "Pacers" pārcelsies uz Kanādu un pievienosies "Raptors". Paredzams, ka līgums būs uz vienu sezonu un basketbolists saņems trīs miljonus.

Džeremijs Lins izraisīja lielu interesi par sevi, un basketbolists nolēmis karjeru turpināt Šarlotes "Hornets". Abas puses drīzumā parakstīs divu gadu līgumu, kura kopējā vērtībā ir vairāk nekā četri miljoni. Sanantonio "Spurs", pastiprinot aizsargu līniju, maiņas darījumā no Sakramento "Kings" iegūs Reju Makkalumu, bet uz Sakramento ceļos nākotnes drafta otrās kārtas izvēle.

Izmantotie resursi:NBA - National Basketball Association Teams,...Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties