29.05.2013. 14:26
Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) šodien oficiāli apstiprinājusi apakšgrupu sastāvus nākamā gada pasaules čempionātam Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.

Šobrīd IIHF ranga 11. vietā esošā Latvijas hokeja valstsvienība 2014. gada pasaules čempionāta B apakšgrupā sacentīsies ar Somiju (ranga 2. vieta), Krieviju (3.), ASV (6.), Šveici (7.), Vāciju (10.), Baltkrieviju (14.) un Kazahstānu (16.), bet A apakšgrupā savā starpā spēlēs Zviedrija (1.), Čehija (4.), Kanāda (5.), Slovākija (8.), Norvēģija (9.), Dānija (12.), Francija (13.) un Itālija (18.).

Kā ziņots, 78. pasaules čempionāts hokejā nākamgad no 9. līdz 25. maijam norisināsies Minskā. Lēmums par sacensību rīkošanu Baltkrievijā tika pieņemts 2009. gadā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) kongresā Bernē, Šveicē.

Tā kā Latvijas izlase spēlēs vienā grupā ar mājiniekiem baltkrieviem, tā savas spēles aizvadīs 15 000 skatītāju ietilpīgajā «Minsk-Arena» hallē, kur savas spēles aizvada Kontinentālās hokeja līgas klubs Minskas «Dinamo». Bet otra spēļu vieta būs «Čižovka Arena», kas atrodas 18 kilometrus no galvenās arēnas un spējīga satilpināt nepilnus astoņus tūkstošus skatītāju.

Tāpat vēstīts, ka ar Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko lēmumu pasaules čempionāta dalībniekiem un ārvalstu tūristiem nākamgad no 25. aprīļa līdz 31. maijam tiks ieviesta bezvīzu ieceļošana, izceļošana un pagaidu uzturēšanās Baltkrievijā.

Šī gada pasaules čempionātā, kas norisinājās Zviedrijā un Somijā, Latvijas valstsvienība izcīnīja 11. vietu, bet Baltkrievija - 14. pozīciju. Par čempioniem kļuva Zviedrijas hokejisti, kuri finālā izcīnīja uzvaru pār Šveici, bet bronzas godalgas ieguva ASV hokejisti.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties