20.11.2014. 15:12
Oficiāli apstiprinātas ziņas, par ko jau runāts gana daudz iepriekš kuluāros - četrkārtējais pasaules čempions pirmajā formulā Sebastjans Fetels parakstījis līgumu uz trim gadiem ar itāliešu "Ferrari", savukārt spāņu pilots Fernando Alonso komandu pēc sezonas pametīs.

Vispirms tika paziņots, ka divkārtējais pasaules čempions Alonso pametīs "Ferarri" komandu, bet jau dažus brīžus vēlāk komanda nāca klajā ar paziņojumu, ka parakstīts līgums uz trim sezonām ar Sebastianu Fetelu, kurš "Red Bull" sastāvā izcīnījis četrus čempiontitulus.

"Kad biju bērns, Mihaels Šūmahers sarkanajā mašīnā bija mans lielākais elks. Braukt ar "Ferrari" man būs neiedomājams gods," sacīja 27 gadus vecais Fetels. ""Ferrari" nolēmusi uzticēt savu likteni jaunākajam vairākkārtējam pasaules čempionam F1 vēsturē," sacīja "Ferrari" priekšnieks Marko Matači. "Ferrari" pēdējo reizi titulu izcīnīja 2007. gadā, kad par čempionu kļuva Kimi Rakonens, kurš būs Fetela komandas biedrs.

"Fetels ir unikāla kombinācija starp jaunības garu un pieredzi," turpināja Matači. "Viņš sev līdzi nes komandas garu, kas būs nenovērtējams brīdī, kad abiem ar Kimi nāksies stāties pretī izaicinājumiem. Mēs jau drīzumā atkal mērķējam būt starp vadošajiem."

Tikmēr Alonso, visticamāk, karjeru turpinās "McLaren" vienībā, kas gan jaunums sola pēc 1. decembra, jo komandai vēl jāizlemj par to, kurš būs otrs pilots - Džensons Batons vai Kevins Magnusens. "Nešauboties varu teikt, ka šie pieci gadi atstājuši spilgtākās atmiņas manā karjerā un, pametot komandu, sajūtas ir kā pametot ģimeni nevis draugus," Alonso bija pateicīgs par "Ferrari" komandā pavadītajiem gadiem.

""Ferrari" izcilo pilotu vidū Alonso vienmēr būs aizņemta īpaša vieta," sacīja Matači.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties