05.12.2016. 09:38
Sestdien tika aizvadītas kārtējās spēles Nacionālajā līgā 1. Uzvarot viesos VK Ozolnieki pirmajā vietā palika OC Limbaži/MSĢ, kas pretiniekus pārspēja ar 3:0 (23, 20, 20). Šmits guva 17, Ozoliņš – 14 un Lazdiņš – 10 punktus, bet bet mājiniekiem 12 punkti Balodim un 10 punkti Jusim. Panākums trijos setos arī limbažnieku sīvākajiem konkurentiem no VK Ventspils, kas ar 3:0 (22, 23, 20) apspēlēja RTU. Ventspilniekiem Šeptem 18, bet Cielavam – 12 punkti, kamēr RTU rindās Muižniekam 14 punkti. Tagad OC Limbaži/MSĢ ventspilniekus apsteidz ar viena mazāk zaudēta seta pārsvaru (15:4 un 15:5). Trešajā spēlē SK Fono viesos ar 3:1 (-19, 17, 23, 19) uzvarēja Aizputes NSC. Mārtiņsonam 21, bet Stūrmanim – 18 punkti, bet aizputiešiem 12 punkti Ronim, Sedolam – 11, bet Sandrim Štālam – 10 punkti.

Vairāk par Nacionālo līgu 1 varat uzzināt šeit.