17.01.2016. 12:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmais brauciens brāļiem Šiciem bija neveiksmīgāks – viņi trasi veica 41,536 sekundēs un ierindojās desmitajā vietā. Taču otrais brauciens izdevās lielisks, Šici uzrādīja ceturto labāko rezultātu, un kopsummā viņi ierindojās piektajā vietā, sacensību līderiem zaudējot 1,346 sekundes.

Sacensībās uzvarēja Vācijas duets Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, otrajā vietā atkal mājinieki Toni Egerts un Saša Benekens, savukārt trešajā vietā austriešu duets Peters Pencs un Georgijs Fišlers.

Ja brāļiem Šiciem šīs bija veiksmīgas sacensības, to nevarētu teikt par pārējiem Latvijas duetiem Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels sacīkstes noslēdz 17. pozīcijā, zaudējot līderiem 2,472 sekundes. Savukārt Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš palika pēdējā, 20. vietā, līderiem zaudējot 9,981 sekundi. Pie vainas Gudramoviča / Kalniņa neveiksmei bija neveiksmīgais pirmais brauciens, kur duets kļūdījās trases vidusdaļā, pat piedzīvoja kritienu, tomēr noturējās kamanās un tika līdz finišam. Neglāba arī veiksmīgais otrais brauciens, kuru šis duets veica kā piektais labākais.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties