31.01.2014. 23:27
Šovakar tika aizvadīts Vācijas futbola Bundeslīgas 19. kārtas pirmais mačs. Dortmundes "Borussia", lai arī ne bez grūtībām, ar 2:1 pārspēja turnīra vājāko komandu Braunšveigas "Eintracht", uzvarot pirmo reizi pēdējo piecu maču laikā. Abus vārtus Dortmundes labā guva Pjērs Emeriks Obamejangs.

Vicečempione Dortmundes "Borussia", kura pēdējos septiņos mačos bija spējusi uzvarēt tikai vienreiz un bija bez panākuma pēdējās četrās spēlēs, izbraukumā tikās ar Braunšveigas "Eintracht" – tabulas pēdējās vietas īpašnieci. Iepriekšējā mačā no savainojumu nomocītās Dortmundes sastāva izkrita arī Jakubs Blaščikovskis (iespējama ceļgala saišu trauma), taču šodien tajā atgriezās centra aizsargs Matss Hummelss.

Dortmunde mača ievadā nespēja demonstrēt savu potenciālo pārākumu, un laukumā valdīja diezgan līdzīgs futbols. Pēc nospēlētas pusstundas "Borussia" tomēr izvirzījās vadībā – Levandovskis, saņēmis tālu Papastatopulosa piespēli, pēc saspēles ar Roisu raidīja bumbu pāri no vārtiem izskrējušajam "Eintracht" vārtuvīram Davari. Bumba tukšu vārtu priekšā nonāca pie Obamejanga, kurš atklāja rezultātu. Pēc vārtu guvuma Dortmunde sāka spēlēt pārliecinošāk, taču līdz pārtraukumam rezultāts vairs nemainījās.

Roiss otrā puslaika sākumā bija tuvu, lai panāktu 2:0, taču tā vietā pāris minūtes vēlāk mājinieki spēja atjaunot līdzsvaru. Pēc stūra sitiena bumba pie tuvā vārtu staba nonāca pie Kesela, kurš sita precīzi. Dortmundes vārtsargs Veidenfellers spēja bumbu skart, taču kapitulēja. Viesi gan drīz spēja atgūt pārsvaru – pēc Roisa piespēles no malas Obamejangs raidīja bumbu apakšējā stūrī. 2:1, turklāt gabonietim šie bija 11. vārti sezonā, kas viņu padara par vienu no visa turnīra labākajiem vārtu guvējiem.

Turpinājumā Roiss trāpīja pa pārliktni, tāpat Dortmundei bija vēl pāris labas iespējas nostiprināt pārsvaru. Tiesa, pašās beigās "Borussia" varēja arī izlaist uzvaru. Vārtu konstrukcija glāba arī viesus, kuri tika pie pirmās uzvaras pēdējo piecu maču laikā – 2:1.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
31.01.2014. 21:30 Eintracht Braunschweig – Borussia Dortmund 1:2 (0:1) Kesels 54' – Obamejangs 31' 65'
01.02.2014. 16:30 Augsburg – Werder Bremen
01.02.2014. 16:30 Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart
01.02.2014. 16:30 Hoffenheim – Hamburger SV
01.02.2014. 16:30 FSV Mainz – SC Freiburg
01.02.2014. 16:30 Schalke – VfL Wolfsburg
01.02.2014. 19:30 Hannover – Borussia M'Gladbach
02.02.2014. 16:30 Hertha BSC – Nürnberg
02.02.2014. 18:30 Bayern München – Eintracht Frankfurt