16.04.2018. 17:31

Tuvojoties Anglijas regbija Premjerlīgas regulārā čempionāta izskaņai, aizvien interesantāk ir sekot notikumiem ne tikai laukumā, bet arī pozīciju maiņai turnīra tabulā, jo tieši tam pašlaik arī ir vislielākā nozīme. Kuras komandas iekļūs izslēgšanas mačos un vai "London Irish" paveiks brīnumu, izvairoties no izkrišanās uz Čempionāta divīziju?

Jāsaka, ka pati sīvākā cīņa pašlaik ir par vietām izslēgšanas maču zonā, jo, lai arī Ekseteras "Chiefs" sev ir garantējuši vietu "play-off" un Londonas "Saracens" pozīcija arī ir gana droša (atlikušajās divāsa spēlēs viņiem ir jāiegūst trīs punkti), Koventrī "Wasps", kas atrodas trešajā vietā, no piektās pozīcijas šķir vien četri punkti, t.i., vienas uzvaras tiesa, bet teorētiski par vietu izslēgšanas spēlēs šobrīd cīnās vēl sešas komandas (par trim atlikušajām vietām).

Pievēršoties iepriekšējās kārtas notikumiem jāsaka, ka Lesteras "Tigers" neizmantoja lielisku iespēju, lai nostiprinātos ceturtajā vietā, jo ar 21:27 savās mājās piekāpās Northemptonas "Saints", kas šosezon nepavisam nav tā spēcīgākā vienība. Kopumga gan jāsaka, ka spēle bija gana līdzīga, taču "Saints" spēja gūt par vienu piezemējumu vairāk, bet "Tigers" nespēja pilnā mērā izmantot vairākumu, kas viņiem bija 10 minūtes otrajā puslaikā.

Savukārt Ņūkāslas "Falcons" jau kārtas pirmajā mačā ar 35:30 tika galā ar Seilas "Sharks". Jāsaka, ka Ņūkāsla ļoti jaudīgi sāka šo spēli un pat dzeltenā kartīte pirmā puslaika vidū viņiem neliedza līdz 26. mača minūtei panākt iespaidīgu vadību ar 25:0. Mača turpinājumā "Sharks" gan mēģināja atbildēt ar to pašu un Mārlands Jārds guva divus piezemējumus, bet Ārons Makgintijs izcēlās ar 15 gūtajiem punktiem no sitienu pozīcijām, taču ar to bija par maz, lai cīnītos par uzvaru.

Jāsaka, ka ar šo panākumu "Falcons" ne tikai atgriezās ceturtajā vietā, ko viņi bija zaudējuši pirms nedēļas, bet arī "atvēsināja" Seilas komandu, kura bija uzvarējusi trijos mačos pēc kārtas un no izslēgšanas maču zonas pagājušnedēļ atpalika vien divus punktus. Nu viņiem, lai pagarinātu sezonu vēl par vienu maču vajag divos mačos tikt pie vismaz pieciem.

Izmantotie resursi:https://www.premiershiprugby.com/KRINNER Latvija, Bezbetona pamati skrūvpāļi KRINNER Latvija, Bezbetona pamati skrūvpāļi Valdlauči, Izstāžu 11, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-1076
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties