07.01.2016. 05:50

, LSM.LV - Sports

Porziņģis spēlēja 31 minūti (30:53), trāpīja trīs no deviņiem divpunktu metieniem, vienīgo trīspunktnieku nerealizēja, bet iemeta visus sešus soda metienus. Porziņģa rēķinā bija arī divi bloķēti metieni un viena kļūda.

Uzvarētāju sastāvā Porziņģis bija ceturtais rezultatīvākais, bet "Knicks" līdera statusu ar 25 punktiem apliecināja Karmelo Entonijs. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Kriss Bošs.

Šosezon divās līdzšinējās savstarpējās spēlēs Maiami klubs uzvarēja ar 17 un 19 punktu pārsvaru, taču šoreiz visu otro puslaiku vadībā bija "Knicks", turklāt pēdējā ceturkšņa vidū rezultāta starpība sasniedza 15 punktus. "Heat" bija tuvu tam, lai pirmo reizi gandrīz četros gados netrāpītu nevienu trīspunktu metienu, tomēr trīsarpus minūtes pirms mača beigām tas beidzot izdevās Bošam.

NBA regulārā sezona vēl nav pusē, taču "Knicks" rēķinā jau ir par vienu uzvaru vairāk nekā visā iepriekšējā sezonā. Šosezon Ņujorkas klubs ir iekrājis 18 uzvaras 37 spēlēs un ieņem 10.vietu Austrumu konferencē. Trīs uzvaras pēc kārtas guvušie "Knicks" basketbolisti nākamo spēli aizvadīs piektdien Sanantonio pret "Spurs".

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana