20.11.2014. 12:15
Pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē gūta hat-trick Novosibirskā vietējie policisti aizturējuši vairākus līdzjutējus, kuri mača varoni sveikuši, tradicionāli uz ledus metot savas cepures.Otrdien notikušajā spēlē Novosibirskā...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Otrdien notikušajā spēlē Novosibirskā vietējā Sibirj komanda ar 6:1 sagrāva Kazaņas Ak Bars komandu, trīs vārtus uzvarētāju labā gūstot somu uzbrucējam Jarno Koskirantam. Pēc trešā no gūtajiem vārtiem daļa no līdzjutējiem uz laukuma meta savas cepures, ierasti simboliski sveicot hat-trick autoru, bet par kārtību spēles arēnā atbildošie policisti šādu rīcību uztvēruši pārlieku burtiski - kā nepiederošu priekšmetu mešanu uz ledus.

Kā informē Sibirj, protokolu sastādīšanai tika aizturēti vairāki līdzjutēji un arī kāds no kluba darbiniekiem. Klubs paudis, ka vērsīsies policijā, lai novērstu tamlīdzīgas nesaprašanās atkārtošanos.

"Notikušais ir pārpratums. Visi zina par tradīciju šādos gadījumos mest cepures uz ledus. Par to allaž atgādinām semināros, kurus rīkojam kopā ar policijas spēkiem," paudis KHL Drošības departamenta vadītājs Andrejs Žuravļovs, kurš publiski atvainojies aizturētajiem līdzjutējiem.

Sibirj komanda pašlaik ar 43 punktiem 26 spēlēs ieņem Austrumu konferences kopvērtējuma sesto vietu.

<span id="XinhaEditingPostion"></span>Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties