06.09.2015. 15:49
Rīgas «Dinamo» otrdienas pretiniece Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā Novokuzņeckas «Metallurg» svētdien savā laukumā sensacionāli uzvarēja pašreizējos Gagarina kausa īpašniekus Sanktpēterburgas SKA.

• Rīgas «Dinamo» pagarinājumā kapitulē «Medveščak» 2015. g. 3. septembris

«Metallurg» uzvarēja SKA ar 4:3, jau pirmajā trešdaļā iegūstot 2:0 vadību, ko trešajā periodā palielināja līdz 4:1.

SKA cieta otro zaudējumu pēc kārtas, turpretī «Metallurg» izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas.

Rīgas «Dinamo» ar spēli Novokuzņeckā turpinās sezonas garāko izbraukumu, kas 10. septembrī turpināsies Novosibirskā pret «Sibirj», 12. septembrī Habarovskā pret «Amur» un noslēgsies 14. septembrī Vladivostokā pret «Amur».

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650