02.12.2013. 13:42
Balvas par augstāko efktivitāti saņems arī Eva Pavlovska, BK Ventspils un Ieva Tāre, Jūrmala.

Ilze Dukāte, Avantis, jau piekto sezonu ir viena no lietderīgākajām līgas spelētajām, regulāri saņemot mēneša vērtīgākās spēlētājas balvas, kā arī vairākkārtīgi sanēmusi balvas sezonas labāko radītāju nominācijās. 5.čempionāta pirmajās septiņās spēlēs Ilze joprojām rāda ievērojamu sniegumu, sasniedzot ļoti augstu efektivitātes koeficientu 35,7, vidēji gūstot 25 punktus un izcīnot 15,3 bumbas spēlē. Tas ierindo viņas sniegumu pirmajā vietā pēc šajā sezonā aizvadītajām 6 spēlēm trīs kategorijās: vidēji visvairāk punkti, visvairāk izcinītās bumbas un visaugstakā efektivitāte.

Ilzes Dukātes statistika pēdējās 6 spēles:Jaunā sieviešu basketbola līga

JSBL apbalvos arī nākamās divas spelētājas ar augstāko efektivitāti: Ievu Tāri, Jūrmala (vidējā efektivitāte 30.8) un Evu Pavlovsku, BK Ventpils (vidējā efektivitāte 29.2).

Ieva Tāre šosezon atgriezās basketbola laukumā ka spēlējošā trenere Jūrmalas komandas sastavā un dod lielu pienesumu savas komandas izcīnītajās četrās uzvarās aizvadītajās sešās spēlēs. Jūrmala šobrīd ieņem 7.vietu kopvērtējuma tabulā, taču komanda ir ļoti nopietns pretinieks ikvienam un tajā apvienots interesants sastāvs – bijušās trenera Zvirgzdiņa audzēknes Ieva Tāre un Anete Birze, bijusī valstsvienības spelētāja Zane Eglīte kopā ar Jūrmalas jauno basketbolistu paaudzi.

Ievas Tāres statistika pēdējās 6 spēlēs:Jaunā sieviešu basketbola līga

Eva Pavlovska BK Ventspils sastāvā aizvadījusi sešas no septiņām spēlēm, un komanda ir uzvarējusi visas aizvadītās septiņas spēles, ieņemot 1.vietu turnīra tabulā. Ventpilnieces trenera Venta Kārkliņa vadībā ļoti pārliecinošī uzsākušas sezonu, un noteikti ir nopietns pretendents čempionu titula atgūšanā.

Evas Pavlovskas statistika pēdējās 6 spēlēs:Jaunā sieviešu basketbola līga

Balvās visām trim spēlētājām dāvanu karte 20 LVL vērtībā no solāriju un atpūtas centra SUNLOUNGE un dāvanu karte 20LVL vērtībā no SPORTLAND.

Seko un uzzini pirmais:Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties