09.07.2014. 14:09
Vācijas negaidītā graujošā uzvara pār Brazīliju Pasaules kausa izcīņas pusfinālā rosinājusi vēl nebijušu aktivitāti sociālo tīklu lietotāju vidū.Otrdien spēles laikā tika publicēti 35,6 miljoni tvītu, kas ievērojami pārsniedz iepriekšējo...

Otrdien spēles laikā tika publicēti 35,6 miljoni tvītu, kas ievērojami pārsniedz iepriekšējo rekordu - nepilnus 25 miljonus tvītu, kas tika nosūtīti februārī notikušās Nacionālās futbola līgas (NFL) finālspēles - "Super Bowl" - laikā.

Kā jau ziņots, Pasaules kausa mačā turnīra saimniece kapitulēja ar rezultātu 1:7, piecus no vārtiem ielaižot jau pirmajā puslaikā.

Par jauniem lietotāju aktivitātes rekordiem ziņo gan tviteris, gan "Facebook".

Mača laikā sociālajā tīklā "Facebook" tika publicēti vairāk nekā 200 miljoni ziņojumu, komentāru un ieteikumu, ko izdarīja aptuveni 66 miljoni cilvēku.

Vislielāko uzmanību izpelnījās Vācijas piektie vārti, ko spēles 29.minūtē iesita Vācijas izlases spēlētājs Sami Kedira. Tviterī minūtes laikā tika publicēti 580 000 jaunu tvītu.

Šī kļuvusi par lielāko sagrāvi vēsturē Pasaules kausa pusfinālā. Iepriekš trīs reizes pusfināla mači noslēgušies ar rezultātu 6:1, tomēr līdz šim pēdējo reizi tas notika vēl 1954.gadā.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301