01.06.2012. 12:30
Nedēļas nogalē Rīgā, Dobelē un Spuņņciemā tiks aizvadītas Latvijas III Olimpiādes priekšsacīkstes handbolā, noskaidrojot, kuras komandas no 6. no 8. jūlijam piedalīsies finālsacensībās.

Jau tagad vietu finālsacensībās nodrošinājušas Ludzas novada un Jūrmalas vīriešu komandas, kā arī Stopiņu novada un Ludzas novada dāmu vienības.

Vīriem Rīgas, Inčukalna novada un Vaiņodes novada komandas izspēlēs divas ceļazīmes ASK sporta zālē Rīgā, savukārt Dobeles novada, Ogres novada un Skrīveru novada vienības cīnīsies Dobelē. Dāmu komandas - Rīga, Salaspils novads un Dobeles novads - vienu lieko noskaidros ASK sporta zālē Rīgā.

Savstarpējo maču svētdien Spuņņciemā izspēlēs arī Jūrmalas un Ludzas novada komandas. Visas svētdienas vīru spēles notiks vienā laikā plkst. 13:00, jo neveiksmīgas izlozes dēļ finālturnīrā vienā grupā salozētas visas priekšsacīkšu grupas uzvarētājas, bet otrā - otro vietu ieguvējas.

Katras grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs finālsacensībās, kas no 6. līdz 8. jūlijam notiks Aizputē.

Latvijas II Olimpiādē Ventspilī 2008. gadā vīriešiem uzvaru svinēja Rīgas komanda, bet dāmām zeltu izcīnīja Ludzas rajona vienība.

Sacensību kalendārs

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācijaBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties