01.06.2012. 13:30
No 2. līdz 6. jūnijam Volvo ledus hallē Rīgā notiks gadskārtējās Oļega Sorokina hokeja meistarības dienas, kurās dalību ņems ap 100 jauno hokejistu vecumā no 7 līdz 15 gadiem.

Pasākuma mērķis, gluži tāpat kā iepriekšējos gados, ir dot jaunajiem hokeja audzēkņiem iespēju smelties pozitīvas emocijas un pilnveidot tehniskās iemaņas, trenējoties un uzklausot padomus no Latvijas labākajiem hokejistiem. Šogad par treneriem un skolotājiem pietiekušies tādi pazīstami Latvijas izlases un Rīgas "Dinamo" spēlētāji kā Māris Jučers, Gints Meija, Roberts Bukarts un Rodrigo Laviņš. Pasākuma organizatori gan piebilst, ka, ļoti iespējams, trenera lomu uzņemsies vēl kāds iemīļots un visiem zināms Latvijas un pasaules mēroga hokejists, taču tas lai paliek pārsteigums.

Pasākuma ietvaros bērniem tiks organizētas nodarbības gan uz ledus, gan notiks arī sausie treniņi.

6. jūnijā, kas ir pasākuma noslēdzošā diena, notiks svinīga paldies teikšana visiem meistarības dienu dalībniekiem, kā arī viņu vecākiem. Par dalībnieku apetītes remdēšanu, līdzīgi kā citus gadus, rūpēsies meksikāņu restorāns "Tex-Mex", kur restorāna šefpavāri demonstrēs ēdienu gatavošanu uz lielajām pannām. Tāpat notiks nelieli jautājumu un atbilžu konkursiņi ar balvām no atbalstītājiem.

Oļega Sorokina hokeja meistarības dienas šogad notiks jau septīto reizi un plānots, ka tās tiks organizētas arī turpmāk.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties