05.05.2013. 17:59

Sestdien, 4.maijā, kinopilsētā "Cinevilla" norisinājās viens no lielākajiem aktīvās atpūtas pasākumiem Latvijā - "Stipro skrējiens". Tajā piedalījies līdz šim lielākais dalībnieku skaits, un uz starta stājās 3878 dalībnieki.

Šogad startēja 384 sievietes, 1442 vīrieši, bet pieteiktas bija 513 komandas. Dāmu konkurencē pirmā līdz finišam nonāca vairākkārtēja šī pasākuma laureāte Inga Dauškāne. Stiprākais vīriešu grupā Dainis Stepe, bet aiz viņa otrajā vietā ierindojās Artjoms Romaņenko. Stiprākās augstskolas titulu šoreiz ieguva Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijas komanda "Visur gājēji!", bet otrie finišu sasniedza Valsts policijas koledžas skrējēji. Spēcīgākās 2013.gada pašvaldības nosaukumu Stipro skrējienā ieguva Kuldīgas novada komanda, otrie - Kārsavas novada dome, bet trešajā Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasts. Par spēcīgāko uzņēmumu kļuva un Ātrais.lv finansistu kausu ieguva "SIA Bestlīzings" komanda. Silvanols komandu grupas kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru guva Kuldīgas novada spēcīgie skrējēji, kuru vidū arī bija ilggadēji Stipro skrējiena uzvarētāji.

Šogad trases garums bija gandrīz 9 km un tajā bija jāpārvar vairāk nekā 33 dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi. Atšķirībā no pagājušā pavasara, vairāki pārbaudījumi tika veidoti kā škēršļu kaskāde.

Organizatori pašreiz apstrādā visus rezultātus un šajā nedēļas nogalē viss tiks publicēts Stipro skrējiena mājas lapā. Ar tiem, kuri nesagaidīja apbalvošanu un tomēr saņēma, uzvarēja kādā no nominācijām vai ieguva citas balvas, nākamās nedēļas sākumā sazināsimies un viss tiks nodots tā īpašniekiem.

Stipro skrējiena organizatori izsaka vislielāko atzinību visiem, kuri bija gatavi 4.maija svētkos doties Stipro Skrējiena trasē, lai SKRIETU PAR LATVIJU!Super Nova, sporta klubs Aviācijas 15, Rīga, LV-1057
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties