30.05.2014. 12:03
Lielisku akrobātiku un reakciju Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenljija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas sestajā mačā nodemonstrēja Ņujorkas «Rangers» zviedru vārtsargs Henriks Lundkvists. Otrajā periodā, kad rezultāts uz tablo vēstīja 0:0, Lundkvists ar akrobātisku izgājienu atvairīja Monreālas «Canadiens» komandas mestu ripu. Uzvaru šajā mačā un visā sērijā izcīnīja «Rangers» vienība, kas Stenlija kausa finālu sasniedza pēc 20 gadu pārtraukuma.

• Noskaties: Izaicinoša uzvedība panākuma vārdā vakar
  • Noskaties: Karjeras veiksmīgākais trāpījums no laukuma otra gala 2014. g. 27. maijs
  • Noskaties: Visu laiku skaistākās «Roland Garros» izspēles 2014. g. 26. maijs

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana