21.05.2014. 12:31
Aizvakar noslēdzās SCOOP 2014 turnīru sērija, kura ietvaros norisinājās 45 turnīri ar trīs iemaksu līmeņiem - Low, Medium un High. Daudzos turnīros turnīros piedalījās arī spēlētāji no Latvijas, taču šoreiz mums neizdevās iegūt nevienu SCOOP uzvarētāja aproci.

Par vienu no gaidītākajiem turnīriem bija SCOOP galvenie turnīri, kuros piedalījās daudzi spēlētāji, tai skaitā arī no Latvijas. Par SCOOP Galvenā turnīra High līmeņa uzvarētāju kļuva spēlētājs no Krievijas – Ivans 'vandir4rek' Sošnikovs, kas par uzvaru turnīrā saņēma vairāk kā $1 miljonu. Šajā turnīrā pieteicās rekordliels spēlētāju skaits - 615, savācot kopējo balvu fondu $6'570'00, kas ir divreiz vairāk kā sākotnēji tika garantēts ($3 miljoni). 

Ivans Sošnikovs pagājušā gada decembrī uzvarēja EPT 10 Prāga High Roller turnīru, saņemot vairāk kā $500'000.

Savukārt, Medium un Low Galvenajos turnīros uzvaras svinēja spēlētājs 'LexaLucky666' no Baltkrievijas, kas turnīra fināla divcīņā izrādījās labāks par EPT čempionu Zimnan 'Zimmy86' Zijardu, uzvarot Medium turnīru ieguva $635'379. Savukārt, Low turnīrā uzvaru svinēja Ari 'BodogAri' Engels, kas par uzvaru saņēma $187'669.27. Low turnīra fināla galda pēdējie četri spēlētāji vienojās par balvu sadalījumu.

Labāko rezultātu no Latvijas spēlētājiem SCOOP Galvenajos turnīros izdevās iegūt spēlētājam ar niku 'sahists', kas SCOOP Low turnīrā palika augstajā 32. vietā, par ko viņš saņēma $3'447.20.

Vairāk par SCOOP turnīru rezultātiem varat uzzināt PokerStars bloga mājas lapā.

SCOOP rekordiApskatot iepriekšējo gadu SCOOP turnīru rezultātus ar šī gada sniegumu, tad šogad SCOOP 2014 ir pārsitis visus iepriekšējo gadu rekordus, sākot gan ar spēlētāju skaitu un beidzot ar kopējo balvu fondu lielumu, kas šogad sastādīja $81'222'158.66 (pagājušo gadu SCOOP turnīra balvu fonds bija $75'585'435.05).

Šogad pie sava pirmā SCOOP uzvarētāja titula un īpašā SCOOP pulksteņa tika arī PokerStars PRO komandas spēlētājs Džeisons Mersjē, savukārt cits PokerStars PRO komandas spēlētājs Džordžs Danzers ieguva nu jau ceturto SCOOP uzvarētāja titulu un par ko saņēma arī īpašo SCOOP pulksteni.

Visvairāk apmaksātajās vietās šajā turnīru sērijā iekļuva jau augstāk pieminētais PokerStars PRO komandas spēlētājs Džordžs Danzers - 32 ITM, savukārt visvairāk fināla galdus sasniegt izdevās spēlētājam Kelvinam 'cal42688' Andersonam - 7 fināla galdi, un vienam spēlētājam 'youngblood51' no Vācijas izdevās uzvarēt 2 SCOOP turnīros.

SCOOP turnīru sērijā visvairāk uzvaras izdevās izcīnīt spēlētājiem no Kanādas - 18 uzvaras, aiz viņiem ar 15 uzvarām katrai no valstīm seko Vācijas un Lielbritānijas spēlētāji.

Vairāk par SCOOP 2014 rezultātiem varat uzzināt PokerStars SCOOP mājas lapās.

Līderu kopvērtējumsKā ierasts arī šogad spēlētāji, spēlējot turnīros, krāja punktus, kas tika izmantoti kopvērtējuma uzvarētāju noskaidrošanai. Uzvarētāji tika noskaidroti četrās kategorijās - LOW: 'pantri' (Paragvaja), MEDIUM - 'Jackal69' (Lielbritānija), HIGH - 'paulgee81' (Kanāda), KOPĒJAIS - cal42688' (Meksika).

Kopējā kopvērtējuma uzvarētājs Kelvins 'cal42688' Andersons saņems kopvērtējua uzvarētāja trofeju + EPT Grand Final 2015 paketi + PCA 2015 paketi. Arī pārējie spēlētāji, kas bija iekļuvuši kopvērtējuma tabulu labāko spēlētāju vidū saņēma iespaidīgas naudas balvas. Vairāk par kopvērtējuma līderiem un balvām, varat uzzināt SCOOP kopvērtējuma mājas lapā.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties