21.01.2014. 10:52
Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tika noskaidroti 2014.gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā, par kuriem individuāli kļuva Rolands Kovaļevskis, Elīna Putniņa un Madars Razma, savukārt pāros Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani un Madars Razma ar Aigaru Strēli. Kopumā Latvijas čempionātā startēja 84 šautriņu metēji.

18.janvāris – Individuālās sacensībasJauniešu konkurencē finālā tikās Oskars Draulis no Smiltenes un Rolands Kovaļevskis no Bauskas, kuru spraigā cīņā ar rezultātu 3:2 pārāks izrādījās Rolands Kovaļevskis, tādējādi izcīnot savu otro Latvijas čempiona titulu jauniešu konkurencē.

Dāmu konkurencē par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva 2012.gada Latvijas čempione Elīna Putniņa no Lizuma, kura finālā ar rezultātu 5:2 pārspēja Anitu Punculi no Rēzeknes, kura sudraba godalgas izcīnīja arī 2013.gada Latvijas čempionātā. 3.vietu Latvijas čempionātā izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska no Rīgas un Anda Seimane no Jēkabpils.

Kungu konkurencē finālā tikās aizvadītās sezonas Latvijas reitinga līderis Madars Razma no Priekules un Ilvars Draulis no Smiltenes, starp kuriem spraiga spēkošanās izpalika un ar rezultātu 5:0 pārāks izrādījās Priekules šautriņu metējs Madars Razma. Bronzas godalgas Latvijas čempionātā izcīnīja Gatis Lancers no Smiltenes un Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas.

Gandarījuma turnīrā uzvarēja Sarmīte Prūse no Rīgas un Ēriks Gertners no Liepājas, savukārt papildspēlē „Bullis” veiksmīgākie izrādījās Anita Puncule no Rēzeknes un Guntars Stipins no Vecumniekiem.

19.janvāris – Pāru sacensībasPāru sacensībās dāmu konkurencē pirmo reizi par Latvijas čempionēm kļuva Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani no Vecpiebalgas, kuras finālā ar rezultātu 4:3 uzvarēja Ievu Brikmani – Buklovsku un Sandiju Andersoni no Rīgas. 3.vietu Latvijas čempionātā pāros ieņēma Irēna Bauze ar Kristīni Bauzi no Vaiņodes, kā arī Marija Ružāne no Viļāniem ar Anitu Punculi no Rēzeknes.

Kungu konkurencē savu ceturto kopīgo Latvijas čempiona titulu izcīnīja Madars Razma ar Aigaru Strēli no Priekules, kuri finālā ar rezultātu 4:3 uzveica Nauri Gleglu no Talsiem un Guntaru Grebski no Jēkabpils. Bronzas godalgas izcīnīja Jurijs Botvinko no Rīgas un Uldis Zeitmanis no Jūrmalas, kā arī Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas ar Ingusu Trušinski no Vecumniekiem.

Latvijas Darts Organizācija saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem un informē, ka nākamās Latvijas reitinga sacensības norisināsies 22.februārī Liepājas pusē Vaiņodē, kur šāda mēroga turnīrs notiks pirmo reizi.

Izmantotie resursi:Latvijas Darts Organizācija