31.05.2015. 16:06
Sestdien traģiskajā negadījumā Harju rallijā, Igaunijā bojā gājušie ir rallists, viņa mehāniķis un draudzene. To svētdien no rīta ar igauņu izdevumam Järva Teataja atklājis bojā gājušā rallista Janeka draugs, raksta Postimees.

«Avārijas rezultātā bojā gāja rallists Janeks no Rakvers. Viņš tajā pašā dienā piedalījās sacensībās, taču tās pārtrauca un nolēma kopā ar mehāniķi un viņa draudzeni ralliju tālāk vērot no skatītāju zonas. Viņi visi ir gājušo bojā. Ar viņiem kopā bija arī stūrmanis, taču viņš necieta,» izdevumam Järva Teataja sacījis rallista draugs.

Viņš arīdzan atzīmē, ka visi trīs bojāgājušie ir no Rakveres. Vīrieši bijuši 25 un 41 gadu veci, savukārt jaunajai sievietei bijuši 25 gadi.

Jau ziņots, ka sestdien Harju rallija pēdējā ātrumposmā Kērvenurgas ciema tuvumā, Harju apriņķī (Igaunija) notika avārija, kuras rezultātā bojā gāja trīs skatītāji. Sākotnējā informācija liecina, ka rallija mašīnu Renault Clio vadījušais sportists līkumā pirms tramplīna pazaudējis kontroli pār savu spēkratu un tas izbraucis no trases vietā, kur atradušies skatītāji. 

Negadījumā iesaistītās rallija ekipāžas braucēji Sanders Seps un Ants Ūstalu ir nogādāti slimnīcā pārbaužu veikšanai.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties