06.07.2015. 12:13
Aizvadītajā naktī, pēc vairākas nedēļas ilgas balsošanas, tika nosaukti tie beisbolisti, kuri piedalīsies 2015. gada Augstāko beisbola līgu (MLB) Visu zvaigžņu mačā, kas norisināsies Sinsinati pilsētā, 14. jūlijā.

MLB "All Stars" mačam, tāpat kā visu Ziemeļamerikas lielāko profesionālo sporta organizāciju šāda veida spēlēm, sākumsastāvus nosaka līdzjutēju balsojumā, taču, pretēji citām organizācijām, beisbolistiem šī spēle ir ar papildus pievienoto vērtību, t.i., tā līga, kura uzvarēs, iegūs mājas spēļu priekšrocību Pasaules sērijā, jeb MLB finālmačos.

Pēc visu balsošanas rezultātu apkopošanas, tika secināts, ka visplašākā pārstāvniecība zvaigžņu spēlē būs Kanzassitijas "Royals" komandai, kuras četri beisbolisti ir iekļauti Amerikas līgas sākumsastāvā. Tie ir ķērājs Salvadors Perezs, šortstops Alsidess Eskobars, kā arī divi ārējās līnijas spēlētāji – Lorenzo Keinss un Alekss Gordons.Jāpiebilst, ka šajā gadā "Royals" vienībai ir vairāk pārstāvju "All Stars" spēles sākumsastāvā, nekā iepriekšējos 25 gados kopā ņemtos.

Par balsojuma rekordistu kļuva vēl viens Amerikas līgas pārstāvis, Džošs Donaldsons no Toronto "Blue Jays" komandas. Par viņu nobalsoja 14 miljoni reizes, kas ir visu laiku labākais rādītājs kopš ir ieviesta šāda līdzjutēju balsošana.Savukārt Nacionālās līgas spēlētāju konkurencē visvairāk balsis saņēma Vašingtonas "Nationals" pārstāvis Braiss Hārpers, kuram tika ieskaitīti 13.9 miljoni balsojumu.

Tāpat balsojumā pietiekoši daudz balsis saņēma veterāns Migels Kabrera no Detroitas "Tigers" un Maiami "Marlins" pārstāvis Džankarlo Stentons, kurš starpsezonā parakstīja visu laiku lielāko līgumu Ziemeļamerikas profesionālajā sportā, taču abi divi spēlētāji, savainojumu dēļ, šo maču būs spiesti izlaist.Tieši tāpēc par "All Stars" maču pieredzes bagātāko spēlētāju abu komandu pamatsastāvos kļūs Sentluisas "Cardinals" pārstāvis Mets Holidejs, kuram šis ir jau septītais šāda veida mačs.

Jāpiebilst, ka MLB savai zvaigžņu spēlei sastāvus nosaka vairākos posmos. Līdzjutēju balsojums ir tikai pirmais posms, kam seko MLB spēlētāju balsojums, kuri nosaka rezervistus (deviņus Amerikas līgā un astoņus Nacionālajā līgā) un astoņus metējus (piecus sākumsastāva metējus un trīs rezervistus). Pārējo komandas sastāvu, kas ir 34 vīru liels, nosaka MLB klubu menedžeri.

Poz. Amerikas līga Nacionālā līga
C Salvadors Perezs Basters Pouzijs
1B Migels Kabrera Pols Goldšmits
2B Hosē Altuve Dī Gordons
3B Džošs Donaldsons Tods Fraizers
SS Alsidess Eskobars Džonijs Peralta
OF Maiks Trouts Braiss Hārpers
OF Lorenzo Keins Mets Holidejs
OF Alekss Gordons Džankarlo Stentons
DH Nelsons Kruzs ---

Izmantotie resursi:MLB.com: The Official Site of Major League...Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties