12.11.2014. 13:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Izlases sastāvu paziņos pēc pēdējās treniņnometnes, kas 15. un 16. novembrī norisināsies Lielvārdē. Pasaules čempionāts Gēteborgā risināsies no 5. līdz 14.decembrim.

Paplašinātajā kandidātu sarakstā iekļāva trīs vārtsargus, 10 aizsardzības spēlētājus, kā arī 16 uzbrucējus. Visplašāk pārstāvēta ir valsts čempionvienība "Cēsu alus/Lekrings" ar 10 florbolistiem. Četri spēlētāji ir no "RTU/Inspecta", no Lielvārdes – trīs, bet no "Ulbrokas/FS Masters" un "Valmieras/ViA" pa diviem florbolistiem. Ar vienu kandidātu sarakstā pārstāvēta  Kocēnu "Rubene", Stalbes "Pārgauja", "Ķekavas Bulldogs" un "Rīga". Ārzemju klubos spēlē trīs kandidāti - Morics Krūmiņš ("Nokian KrP", Somija), Artis Raitums (TPS, Somija) un Jākobs Karlsons (IBF "Örebro", Zviedrija).

Galvenā trenera Īro Parviainena vadītā Latvijas izlase pasaules čempionātā ir ielozēta A apakšgrupā, kur tās pretinieki būs Zviedrijas, Somijas un Vācijas florbolisti. Pirmā spēle Latvijai paredzēta 6. decembrī pret pasaules čempioniem zviedriem, 7. decembrī jātiekas ar vicečempioniem somiem, bet 8. decembrī - ar vāciešiem. Grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējās izlases aizvadīs astotdaļfinālus pret zemāka ranga grupu veiksmīgākajiem dalībniekiem.

Latvijas izlases paplašinātais kandidātu saraksts:

Vārtsargi - Andis Blinds ("RTU/Inspecta"), Normunds Krūmiņš ("Cēsu alus/Lekrings"), Kristiāns Ķīlis ("Talsi/Triobet")

Aizsargi - Ingus Laiviņš, Gatis Liepiņš, Andris Malkavs, Jānis Rajeckis (visi "Cēsu alus/Lekrings"), Morics Krūmiņš ("Nokian KrP", Somija), Oskars Fīrmanis ("RTU/Inspecta"), Mārtiņš Broks, Aigars Belasovs (abi "Valmiera/ViA"), Sandris Virsnītis ("Lielvārde"), Ivo Balodis (Stalbes "Pārgauja")

Uzbrucēji - Ainārs Juškēvičs, Edžus Ceriņš (abi "Ulbroka/FS Masters"), Artis Raitums (TPS, Somija), Gints Bērtulis, Mārtiņš Rajeckis, Aleksandrs Abramovs, Andris Rajeckis, Artūrs Jurševskis (visi "Cēsu alus/Lekrings"), Artis Savins, Toms Akmeņlauks (abi "Lielvārde"), Atis Blinds, Juris Gribusts (abi "RTU/Inspecta"), Atis Stepāns (Kocēnu "Rubene"), Edijs Hammers ("Rīga"), Jākobs Karlsons (IBF "Orebro", Zviedrija), Gints Klēģers (Ķekavas "Bulldogs")Gaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties