27.12.2013. 20:55
Zviedrijā turpinās pasaules čempionāts hokejā U20 vecuma grupā. Otro sagrāvi divu dienu laikā piedzīvojusi Vācija, kas vakar ar 2:7 atzina Kanādas pārākumu, bet šodien piedzīvoja pamatīgu neveiksmi mačā pret Slovākiju - 2:9. Tikmēr ziemeļnieku duelī Somijas U20 valstsvienība ar 5:1 uzveica Norvēģiju, vienīgos vārtus zaudējot trīs minūtes pirms noslēguma.

2014. gada pasaules čempionātu Vācijas U20 izlase vakar ievadīja uz cerīgas nots, otrajā minūtē izvirzoties vadībā pret Kanādas vienaudžiem. Taču turpinājums izvērties pagalam neveiksmīgs - ja mačā pret Ziemeļamerikas valstsvienību 16. minūtē rezultāts bija 2:2, tad turpinājumā Vācijas vārtu attiecība ir 2:14. Šodien vāciešus ar 9:2 sagrāva Slovākija.

Iedzinējos nonākuši jau ceturtajā minūtē, Vācijas hokejisti katrā trešdaļā ielaida trīs vārtus. 22. minūtē otros vārtus mačā guva Kontinentālās hokeja līgas kluba Bratislavas "Slovan" uzbrucējs Marko Daņo, bet pēc četrām minūtēm viņa piemēram sekoja Slovākijas kapteinis Milans Kolena.

Abu kontā arī piespēles, taču viņi nebija rezultatīvākie - vārti un trīs piespēles gan Kanādā spēlējošajam Martinam Rēvajam, gan Krievijas Jaunatnes hokeja līgā spēlējošajam Dāvidam Grīgeram.

16 vārtus divās spēlēs ielaidusi arī Norvēģija, kas vakar ar 0:11 cieta sagrāvi pret Krievijas U20 valstsvienību, bet šodien ar 1:5 atzina Somijas pārākumu.

Rezultātu atklājuši 20. minūtē, somi otrās trešdaļas vidū guva divus vārtus 59 sekunžu laikā, panākot 4:0. Vienīgo reizi Somijas vārtsargs Juse Saross kapitulēja trīs minūtes un astoņas sekundes pirms beigu sirēnas.

Somu rindās divus vārtus guva un vienu rezultatīvu piespēli izdarīja latviešu Raimonda Vilkoita, Elvija Biezā, Mika Lipsberga un Edgara Dīķa komandas biedrs "Jokipojat" rindās Saku Māenalanens.

Rīt Somija spēlēs pret mājinieci Zviedriju, bet Slovākijas samēros spēkus ar pašreizējo čempioni Ameriku. Vakara programma piedāvās Kanādas un Čehijas, kā arī Krievijas un Šveices savstarpējos mačus.

Izmantotie resursi:Frontpage - 2014 IIHF World Junior Championship...

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa