03.02.2014. 20:51
Daugavpils "Daugava" šodien aizvadīja trešo un reizē noslēdzošo spēli Spānijas prestižajā pārbaudes turnīrā "Copa del Sol". Atvadas no turnīra neizdevās pārāk labas, jo daugavpilieši ar 1:5 zaudēja Norvēģijas čempionei "Strømsgodset".

Atgādināsim, ka Daugavpils "Daugava" "Copa del Sol" pirmajā spēlē ar 0:2 zaudēja dāņu "Vestsjælland", bet otrajā mačā ar 1:4 piekāpās Norvēģijas bronzas medaļniecei "Haugesund". Šodien "Daugavai" pretī stājās norvēģu čempione "Strømsgodset", un rezultāts vēl bēdīgāks - 1:5.

Norvēģijas čempione 2:0 bija panākusi jau 15. minūtē, tiesa, nākamie vārti krita tikai 56. minūtē. Drīz vien pie rezultāta 0:3 "Daugava" guva goda vārtus - spēles protokolā rakstīts, ka pretinieku futbolists ieraidīja bumbu savos vārtos, tomēr, kā to var redzēt zemāk ievietotajā video, vārtus iesita Ēriks Kokins. Visnotaļ cienīgais 1:3 noturējās līdz 84. minūtei, bet pēdējās minūtēs daugavpilieši ielaida vēl divus vārtus un zaudēja ar vairs ne tik smuko 1:5. Trīs spēlēs "Daugavai" trīs zaudējumi ar kopējo vārtu attiecību 2:11.

"Daugavas" sastāvs šīs dienas spēlē: Vlasovs (Ņerugals 46') - Solovjovs, Cincadze, Čihradze, Osipovs (Ševeļovs 46') - Radevičs, Kosmačovs (Džaliašvili 74'), Volkovs - D.Kozlovs (Bogdanovs 46'), Arlašins - Kokins. Laukumā izgāja visi pieteiktie spēlētāji, bet sākumsastāvā salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli vienīgā izmaiņa bija tāda, ka centra aizsardzībā gruzīna Giorgi Humarašvili (šodien nebija pat pieteikumā) vietā iznāca viņa tautietis Giorgi Čihradze. Tāpat šodien pieteikumā netika iekļauts Aleksandrs Ivanovs.

Izmantotie resursi:NORSK TOPPFOTBALLSuper Nova, sporta klubs Aviācijas 15, Rīga, LV-1057
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties