20.01.2015. 11:42
16 gadus vecais Norvēģijas valstsvienības pussargs Martins Edegors tuvākajā laikā pievienosies Spānijas futbola grandam Madrides «Real», vēsta britu un Norvēģijas mediji.

  • Norvēģis Edegors kļuvis par visu laiku jaunāko spēlētāju EČ kvalifikācijā 2014. g. 14. oktobris

Norvēģijas laikraksts «Drammens Tidende» vēsta, ka talantīgais futbolists savu pēdējo spēli Norvēģijas klubā «Stromsgodset» jau esot aizvadījis. Viņa puse risina sarunas ar titulēto «Real», un pārrunas ir tuvu līgumsaistībām.

Pēc kontrakta noslēgšanas Edegors un viņa tēvs Hans Ēriks pārcelies uz Spāniju. Uzbrūkošais pussargs trenēsies kopā ar «Real» pirmo komandu. Tikmēr viņa tēvam piedāvāts darbs Madrides kluba sistēmā. Līdz vasarai Edegors spēlēs «Real» dublieru komandā.

Par Edegoru ļoti nopietnu interesi izrādījušas arī Mančestras «City», Mančestras «United», Londonas «Arsenal», «Liverpool» (visas Anglija), kā arī Minhenes «Bayern», Dortmundes «Borussia» un «Stuttgart» (visas Vācija).

Jau 15 gadu vecumā Edegors kļuva par vienu no Norvēģijas augstākās līgas redzamākajiem spēlētājiem. Būdams 15 gadus un 297 dienas vecs, viņš Norvēģijas izlases sastāvā debitēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačā pret Bulgāriju, kļūstot par visu laiku jaunāko spēlētāju EČ atlases ciklā.Satori Dojo, SIA Stabu 10 k.4, Rīga, LV-1010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties