05.05.2013. 23:37

Šovakar Stokholmā savā starpā principiālā cīņā tikās Norvēģijas un Dānijas hokejisti, mačā ar 3:2 uzvaru izcīnot norvēģiem. Spēles gaitā norvēģi nonāca vadībā ar 2:0, taču trešajā periodā dāņi prata rezultātu izlīdzināt. Visbeidzot, nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Patriks Tūresens.

Informācija tiek papildināta.

Vārti: 01:03 M.Trigs (M.Ūlimbs) 1:0, 37:05 Bastiansens (Āsks, Bonsaksens) 2:0, 45:09 Lasens (Mi.Bedkers, Kristensens) 2:1, 49:58 Ma.Bedkers (Mi.Bedkers, Kristensens) 2:2, 57:28 Tūresens (Šrēders) 3:2Soda minūtes: 14 - 12Metieni: 23 - 29Vārtsargi: Lāšs Haugens - Patriks Gēlbraits