03.01.2014. 13:21

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«TTT Rīga» ar Kārkliņu sastāvā triumfēja visās piecās decembra spēlēs.

Kārkliņa katrā no mačiem laukumā pavadīja 31 minūti un 51 sekundi, gūstot 15 punktus, izdarot 7,6 rezultatīvas piespēles, izcīnot piecas atlēkušās bumbas, 3,6 reizes pārķerot bumbu, izprovocējot piecas pretinieču piezīmes un sakrājot efektivitātes koeficientu 21,8.

Kā zināms, Kārkliņa Latvijas galvaspilsētas vienībai pievienojās vien novembra vidū, bet iepriekšējo sezonu viņa pavadīja Turcijas vienībā «Ceyhan».

«Varu izbaudīt iespēju nosvinēt svētkus tuvinieku lokā. Lielisks pavērsiens pēc Turcijā nospēlētās sezonas, kas nebija gluži tik veiksmīga, cik cerēju. Tagad izbaudu iespēju biežāk būt kopā ar savējiem,» portālā citēta Kārkliņa, kura izteikusies, ka izaicinājumu laukumā šobrīd pietiek. «Turklāt tagad sāksies sezonas interesantākā daļa. Daudzās Latvijas un arī Igaunijas komandās spēlē jaunas meitenes, kurām basketbola gudrības vēl jāapgūst. Vairāk iznāk paskriet, nekā spēlēt taktisku basketbolu. Taču turpmāk mums būs darīšana tikai ar labākajām vienībām.»

«TTT Rīga» komanda pēc aizvadītā pirmā posma iekļuvusi starp labākajām sešām komandām, kas otrajā posmā aizvadīs cīņas savā starpā.

Pērnajā sezonā «Cēsis» uzvarēja pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā, kā arī izcīnīja trešo Latvijas čempionu titulu un otro pēc kārtas.Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties