20.05.2014. 01:41
«Tie viennozīmīgi bij vārti. Izskatījās, ka tiesnesis pēc mača steidzās doties uz bāru. Šie puiši pārstāv savas valstis, viņi ir pelnījuši vairāk cieņas,» pēc zaudējuma (1:3) Baltkrievijas izlasei sacīja mūs komandas galvenais treneris Teds Nolans.

• Mūsējie dramatisma pilnā mačā piekāpjas baltkrieviem; cīņa par 1/4 finālu turpinās vakar
  • Lipmans: Tik negodīgu tiesāšanu es pirmo reizi redzu šodien
  • Pret Baltkrieviju vārtus sargās Edgars Masaļskis 2014. g. 18. maijs

«Pirmajā periodā mēs spēlēm diezgan nedroši,» sacīja Nolans. «Līdzjutēji viņus cēla spārnos un palīdzēja uzņemt apgriezienus. Uzskatu, ka otrajā trešdaļā ņēmām grožu savā rokās. Tomēr mēs bijām pelnījuši labāku likteni.»

«Mēs video atkārtojumu noskatījāmies palēninājumā. Meijas kāja pieskārās vārtu līnijai, nevis vārtsargam.

Tie viennozīmīgi bij vārti. Izskatījās, ka tiesnesis pēc mača steidzās doties uz bāru. Šie puiši pārstāv savas valstis, viņi ir pelnījuši vairāk cieņas

,» ļoti nikns bija Latvijas izlases treneris.

56 gadus vecais treneris uzskata, ka mača galvenais tiesnesis nozaga Latvijai vismaz vienu punktu. «Tas bija ļoti dīvaini. Neskatoties uz visu, esmu lepns ar savu komandu. Neko darīt, iesim rītdien kaujā un mēģināsim iekļūt «play off».»

«Mēs nedaudz pasērosim un dosimies gulēt. Rītdien ir jauna diena. Kā jau teicu, puiši bija pelnījuši labāku likteni,» sarunas nobeigumā sacīja Nolans.

Šajā mačā tika sasniegts čempionāta apmeklētības rekords - 14 532 skatītāji.

B apakšgrupā tagad pirmo vietu ar maksimāli iespējamiem 18 punktiem sešās spēlēs ieņem Krievija, bet Baltkrievija ar 12 punktiem pakāpusies uz otro vietu. Tai ar 11 punktiem attiecīgi sešās un septiņās spēlēs seko ASV un Somija, bet Latvijai ir deviņi punkti. Šveices kontā ir septiņi punkti, sestā ar pieciem punktiem ir Vācija, kas uz ceturtdaļfinālu vairs nepretendē, bet Kazahstāna sacensības jau noslēgusi ar diviem punktiem.

Abu komandu līdzšinējā bilance turnīrā bija vienāda - trīs uzvaras, divi zaudējumi

Šajā mačā Latvijas izlasei nevarēja palīdzēt uzbrucējs Zemgus Girgensons, kam jāizcieš vienas spēles diskvalifikācija, kuru viņš nopelnīja mačā pret līdervienību Krieviju, kad ar nūjas galu iebakstīja kājstarpē Aleksandram Burmistrovam.

Tikmēr Baltkrievijas komandai jāiztiek bija bez diskvalificētā Nikolaja Stasenko.

B apakšgrupa

datums laiks spēle
20.05.2014. 16.45 Latvija - Šveice

A grupā ceturtdaļfinālam jau kvalificējušās Kanāda, Zviedrija, Čehija un Francija.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde mūsu komandai ļoti augstu uzdevumu neizvirzīja - jāiekļūst labāko 10 komandu skaitā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]