16.01.2014. 11:52
Latvieša Zemgus Girgensona darba ētika ir tāda pati kā leģendārajam Veinam Greckim, uzskata Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo "Sabres" pagaidu galvenais treneris Teds Nolans.Kā zināms, 20 gadus vecais Girgensons trešdien, lai gan...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, 20 gadus vecais Girgensons trešdien, lai gan neguva vārtus, demonstrēja labu sniegumu NHL regulārā čempionāta mačā, veicot 13 spēka paņēmienus un tiekot atzīts par cīņas otro zvaigzni, lai gan viņa pārstāvētā "Sabres" komanda pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 izbraukumā piekāpās Toronto "Maple Leafs".

"Tāpat bija ar Veinu Grecki, kad viņš bija Girgensona vecumā. Viņam bija tieši tāda pati darba ētika - treneriem vajadzēja hokejistu dzīt nost no ledus. Viņiem tā ir jādara ar visiem labajiem spēlētājiem," Nolana teikto citē laikraksts "Buffalo News". "Girgensons mīl spēlēt, viņš nav speciāli jāmudina to darīt."

"Fani Latvijā naktī paliek nomodā, lai tikai redzētu Girgensonu spēlējam. Viņi tiešām ir traki hokeja līdzjutēji, iemīlējušies sportā," uzskata Nolans, kurš domā, ka Girgensons Latvijā tiek respektēts, redzot kā gados vecākie Latvijas izlases hokejisti vēlas tik jaunu spēlētāju redzēt savā sastāvā.

"Buffalo News" vēsta, ka Girgensons izpelnījies līdzjutēju simpātijas arī šajā ASV pilsētā.

"Jājautā faniem, cik populārs esmu Bufalo. Laukumā cenšos darīt to, kas man ir jādara. Tas ir mans darbs, ko mīlu. Vienkārši dodos uz ledus un izbaudu notiekošo," sacīja Girgensons. "Kad tiku draftēts, man teica, ka Bufalo mīl smagi strādājošus spēlētājus. Tāpēc raudzījos ar cerībām, un nevēlos citus pievilt."

Latvietis atklāja, ka šosezon ir bijušas reizes, kad viņš jutis - šis ir dzīves grūtākais brīdis. "Viens no iemesliem ir daudzie pārceļojumi un spēles. Man nekad nav bijusi šāda sezona, kuras laikā turklāt ir Olimpiāde."

Kā zināms, Latvijas izlases treneris Nolans Girgensonu izraudzījies arī dalībai Soču olimpiskajās spēlēs.

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija, aizvadot cīņas vienā grupā ar Šveici, Čehiju un Zviedriju.

Tikmēr "Sabres" ar 32 punktiem 46 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties