17.01.2014. 10:40

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tomass Dukurs: «Trase ir ļoti interesanta, kāda temperatūra ārā, tāda arī trasē, citur ar iekārtām temperatūru var piekoriģēt. Katru gadu reljefs trasei mainās, uz aci tiešām nevar pamanīt nianses, bet braukšanā to jūt. Ja runājam par starta numuriem, tad - jo vēlāk startē, jo labāk. Trase ir bez aukstuma iekārtām un saule lēnām lien ārā un silda trasi. Virskārta veidojas mitra, pirmie braucēji iebrauc sliedes un trase paliek gludāka. Bet, protams, citās trasēs starta numurs vēlams jau sacensību sākumā.»

«Sanktomoricas trase netiek izmantota kā vieta treniņien, jo tā ļoti vēlu veras vaļā - šosezon tas notika 24.decembrī. Šī trase agrāk man ne pārāk patika, bet pēdējos gados arvien labāk un labāk patīk. Es šo trasi ierindotu savā trašu rangā pa vidu.»

«Šogad sanāca trenēties arī gadu mijā, piemēram, 31.janvārī, jo dēl Sočiem Pasaules kausa posmi ir ielikti gan piektdien, gan svētdien. Šeit jūtamies kā mājās un ēdam kā mājās. Paldies mūsu masierim Edvīnam Lešenkovam, kurš gatavo lieliskas vakariņas.»

Martins Dukurs: Trase katru gadu mainās ļoti, bet ar aci to nepateiksi, bet pēc brauciena uzreiz var pateikt, kuras virāžas ir atsķirīgas un citādākās kā pērn. Ar to arī šī trase ir interesanta, ka nekad nav pilnīgi vienāda un katru gadu tajā ir kaut kādi knifiņi.»

«Pērn pasaules čempionātā daudzas viražas bija citādākas. Trase ir īpaša, ledus specifisks un kaut ko ļoti notestēt vai pārbaudīt nevar. Vienu brīdi man šī trase patika, taču pēc tam rangā noslīdēja zemāk. Citreiz atbraucu un ļoti patīk, bet ir reizes, kad braucu tajā un mocos.»

Dienas plāns ir sekojošs - no rīta braukšana, vakarā svaru zāle, tad nākamajā dienā atkal braukšana un skriešana, trešajā dienā braukšana un slieču pulēšana, līdz kamēr jau ir pienākušas sacensības.»

Mihails Arhipovs pēc dubultuzvaras: «Bija varbūt mazas kļūdiņas, tas ir normāli, bet biju pārsteigts par starta laikiem un šosezon Tretjakovam vistuvāk te bijām. Cepuri nost!»Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties