24.07.2015. 00:32
Latvijas futbolista Igora Tarasova pārstāvētā Polijas vienība "Jagiellonia" ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas atbildes spēlē ar rezultātu 0:1 piekāpās Kipras ceturtajam spēcīgākajam klubam "Omonia", tādējādi izstājoties no turnīra.

Pirmajā abu komandu cīņā pirms nedēļas Polijā netika gūti vārti un noskaidrots uzvarētājs, bet šīs dienas atbildes mačā vārti tika gūti jau pašā spēles sākumā. Sestajā minūtē izcēlās kādreiz Glāzgovas "Celtic" spēlējušais īru uzbrucējs Silians Šeridens. Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, minimālu uzvaru izcīnīja mājinieki, kas līdz ar to arī kvalificējās nākamajai kārtai.

26 gadus vecais pussargs Igors Tarasovs laukumā pavadīja visu spēli, reizi pārkāpa noteikumus un reizi izprovocēja pārkāpumu.

"Jagiellonia", kas pagājušajā sezonā Polijā palika trešajā pozīcijā, Eiropas līgu sāka pirmajā kvalifikācijas turnīra kārtā, kur divu spēļu summā ar 9:0 sagrāva pagājušās sezonas Lietuvas vicečempioni "Kruoja Pakruojis". Jauno Polijas čempionāta sezonu komanda sākusi ar rezultatīvu zaudējumu "Korona Kielce" (2:3).

Citā spēlē "West Ham United", kas pirms nedēļas mājās tikai pašās beigās izrāva uzvaru pār Maltas trešo stiprāko komandu "Birkirkara", šovakar atbildes mačā jau 15. minūtē nonāca iedzinējos. Situāciju apgrūtināja vēl vairāk Tompkinsa saņemtais noraidījums pirmā puslaika izskaņā. Pēc pamatlaika rezultāts bija 1:0 maltiešu labā, un sekoja papildlaiks, lai noskaidrotu komandu, kas spēlēs trešajā kvalifikācijas turnīra kārtā.

Nelīdzēja arī papildus pusstunda, un uzvarētāja noskaidrošanai bija vajadzīgas pendeles. Tajās virsroku guva "West Ham", izcīnot vietu trešajā kvalifikācijas kārtā.